Wypowiedzi na forum o:

leczenie

  • Leczenie na koszt podatnika

    Ematki są oburzone leczeniem palaczy na koszt podatnika. A co leczeniem na przykład otyłości, która powstała na skutek obżarstwa (nie mam na myśli innych powodów niezależnych od chorego) albo leczenie HIV osoby która się zaraziła od prostytutki? A leczenie stomatologiczne brudasa, który nie myje

  • Gdzie leczą się VIP ?

    Gdzie leczą się członkowie Rządu, Kancelarii Prezydenta, posłowie i inne VIP. Jaki szpital ma dla nich ścieżkę zdrowia - jak to działa ?

  • Torbiel a leczenie kanałowe

    Może któraś z was akurat zetknęła się z takim przypadkiem, bo naprawdę nie wiem co robić. Syn ma dolną szóstkę do leczenia kanałowego- mimo tego, że naprawdę dba o zęby i po założeniu plomby bywał regularnie na kontrolach. W ramach przygotowania do zabiegu okazało się, że pod zębem jest spora

  • Koniec leczenia na PESEL?

    Chciałabym jednak wiedzieć, czy Polacy mają prawo do bezpłatnego leczenia ZA OKAZANIEM PESELU, BEZ UBEZPIECZENIA u lekarza POZ i innych wymienionych poniżej: Zachowali natomiast dostęp do

  • Leczenie psychiatryczne – osoba 70+

    Psychiatra przepisał dwa leki – Sulpiryd oraz Sympramol, podobno w bardzo niskich dawkach. Dotyczy osoby, którą wcześniej nie leczyła się psychiatrycznie. Podobno początki depresji. Niestety, nie chce brać, ponieważ doczytała, że jeden z leków stosowany jest w schizofrenii. Czy to jest standardowe

  • Re: Leczenie na koszt podatnika

    Nigdy nie widziałam żeby ktoś się oburzał leczeniem palaczy na koszt podatnika. Co zresztą znaczy 'leczenie palaczy'? Czego leczenie? O raka płuc chodzi? Mówi się o wpływie nałogowego palenia ale jako przestroga dla innych a nie wypominanie choremu że przez nałòg stał się obciążeniem dla podatnika

  • Leczenie, praca, choroba

    Mam taką sytuację. Leczę się od 5 lat. Miałam wcześniej iść na rentę ale podjęłam pracę w której przepracowałam długo i kończy mi się umowa. Nie jestem w stanie zdrowotnie pracować nadal. Lekarz może wystawić mi zaświadczenie na rentę, a może lepiej zasiłek dla bezrobotnych na pół roku, bądź

  • Re: Leczenie na koszt podatnika

    Leczenie otyłych to akurat, mam wrażenie, oburza wszystkich, nawet gdy otyli płacą za to leczenie spore sumy z własnej kieszeni. -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisuje:)"

  • Re: Leczenie na koszt podatnika

    Nie jestem oburzona leczeniem z publicznych pieniędzy palaczy dokładnie tak samo jak nie oburza mnie leczenie otyłych, czy winnych wypadkowi w których ucierpieli. Przeciwnie takie oburzenie czy postulaty o zmianę tego uważam za stawianie sprawy na głowie.

  • Re: Leczenie na koszt podatnika

    Leczenie stomatologiczne na koszt podatnika? :D Gdzie?