Gdzie kupujecie masła orzechowe, jeśli kupujecie? Chodzi mi o inne niż z fistaszków, takie w miare dobre jakościowo, 100% lub ewentualnie smakowe np. zdrowsze wersje nutelli. I tak, wiem że można sobie samemu ukręcić, ale nie chce mi się w to bawić. Znacie jakiś godny polecenia esklep?
Przerzuca sie rozne strony na fb i nagle trafia sie na haslo "Masło ghee"... no i co to takiego, artykul jest w jezyku polskim to do jasnej cholery piszcie juz w tytule, ze chodzi po prostu o zwykle maslo klarowane a nie dorabiajcie do tego indyjskiej filozofii. Ale nie nalezy przyczytac dwie
negativum napisał: > > Powodzenia. Tyko sprawdź termin ważności. > Data ważności jest ok. Żeby kupić masło za 1 zł, 2,99 zł, 3,99, 4,5 zł trzeba kupić kilka paczek (warunki promocji). Masło się zamraża i wyciąga z zamrażalnika tyle ile potrzeba. Za 99 groszy to masło było przed świętami w niektórych
asia-loi napisała: > negativum napisał: > > > > Powodzenia. Tyko sprawdź termin ważności. > > > Data ważności jest ok. Żeby kupić masło za 1 zł, 2,99 zł, 3,99, 4,5 zł trzeba k > upić kilka paczek (warunki promocji). Masło się zamraża i wyciąga z zamrażalnik > a tyle ile potrzeba. > Za 99 groszy to
Mam przepis na sernik, gdzie na 1 kg sera jest 8jaj i kostka masła, czyli na bogato🙂 Jaką rolę w serniku pełni masło, poza tym że jest tłustszy i czy musi być cała kostka?
Rozmawiałam z koleżanką o tym co mają na wigilię i ona mi mówi właśnie, że teściowie tak robią (teściowie ze Śląska), gotują namoczoną wcześniej fasolę jaś i podają ją z masłem i solą. Dziś będę to próbowała,bo nigdy tak nie jadłam.Macie jeszcze takie nietypowe przepisy z dań wigilijnych?U mnie to
W Biedronce i w Lidlu była promocja 0,99 zł za kostkę masła, przy zakupie 3 kostek, to co tu liczyć? Zapłaciłam 2,97 za 3 kostki masła, świetna promocja.
Masło jest wabikiem w dni przedświąteczne albo weekendy, czyli wtedy kiedy ludzie robią większe zakupy. Ma przyciągnąć ludzi do sklepu z zalozeniem ze dyskont straci może parę złotych na maśle, ale za to przyjdzie więcej klientów z powodu masła a zostawia po parę stów, bo od razu zrobią te duże
napisała: > Polacy zaczynaja się zdrowo odżywiać i przestali kupować masło. U Was w Rosji spożywanie masła uważa się za niezdrowe ale u nas w Europie każdy lekarz zaleca masło jako zdrowe. Kiedyś za PRL, kiedy to Czarzasty był członkiem PZPR, były takie teorie ale one przychodziły z ZSRR i wtedy
napisała: > Bez dwóch zdań. To Tusk osobiście naprodukował za dużo masła. Eeee tam naprodukował, Tusk z Niemiec zaimportował to masło jak to ma w swoim zwyczaju zaprzaniec jeden. -