ekologia

Więcej o:

ekologia

Wypowiedzi na forum o:

ekologia

 • Re: Ekologia

  Aha, dodam, ze w sensie rowniejszej dystrybucji dobr pierwszej potrzeby jakimi staly sie czyste powietrze/woda/gleba, ekologia jest ? lewicowa ?.

 • Re: Ekologia

  Ekologia to potrzeba fizyczna, aktualnie najwazniejsza dla ludzkosci. Ale bez ideologii/polityki sie ona raczej nie obejdzie. Jak to sobie wyobrazasz?

 • Samochody, ekologia i jedna wielka bzdura

  Tak mnie naszło wieczorową porą. Pyermandoli się tyle o ekologii. Samochody maja DPF, adblue, i inne "chuje muje". Mają, jak wyjeżdżają z salonu. Do czego piję. Otóż właściciele aut, usuwają to na potęgę.Dlaczego? Wiadomo, bo się to pyerdoli, kosztuje wymiana itd. I wcale nie pisze o tych. co nie

 • Re: Ekologia

  Mylisz ekologię z ekologizmem. Ekologizm to narzędzie różnych ośrodków władzy, aby tworzyć popyt na okreslone produkty, np. gaz z Rosji.

 • Re: Ekologia

  Nie przebiega. I ci z prawej i ci z lewej są na takim samym korporacyjnym pasku. A wiatraki i solary mają nierekompensowalny ślad węglowy i tyle wspólnego z ekologią co krzesło z krzesłem elektrycznym. -- snajper55 napisał: > Dania wege dają się zjeść, tylko trzeba do nich mięsa dołożyć.

 • Ekologia zamiast Boga!

  Podobno w Toruniu odbyło się takie sympozjum. A mnie kiedyś jeden mądry salezjanin wytłumaczył, że nie ma piękniejszej modlitwy niż dbałość o ekologię czyli dzieło Boga.

 • Król Karol III związany ze środowiskiem i ekologią

  Choć to dopiero początek jego panowania, brytyjski monarcha już teraz pokazuje, że przywileje wiążące się z jego funkcją nie są dla niego najważniejsze. "The Times" poinformował, że król Karol III "grzecznie odmówił" przygotowanego dla niego prezentu w postaci nazwania piątego terminalu londyńskiego

 • Kosmiczny wyścig i ekologia

  Co sądzicie o rynku komercyjnych lotów w kosmos? Ciekawi Was to? Kibicujecie? Ekologia powinna odgrywać tu jakąkolwiek rolę, czy ważniejszy jest postęp? Śledzę wiadomości i mnie ciekawi, co się dzieje w tej branży, jednak byłabym za nałożeniem na nią ograniczeń

 • Jak Biedronka promuje ekologię :D

  "Biedronka wprowadza kolejną kolekcję pluszowych maskotek. Tym razem bedzie to Gang Fajniaków promujących ekologię . " No żart dnia :D

 • Rynek się zmienia w kierunku ekologii

  Różne branże zmieniają się w kierunku ekologii, nawet taka branża jak sprzątanie poszła w tym kierunku - wrzucam jako ciekawostkę A Wy macie jakieś nowe doświadczenia z różnych i egzotycznych branż, jaką ekologiczną firmę polecanie?