ekologia

Więcej o:

ekologia

Wypowiedzi na forum o:

ekologia

 • Samochody, ekologia i jedna wielka bzdura

  Tak mnie naszło wieczorową porą. Pyermandoli się tyle o ekologii. Samochody maja DPF, adblue, i inne "chuje muje". Mają, jak wyjeżdżają z salonu. Do czego piję. Otóż właściciele aut, usuwają to na potęgę.Dlaczego? Wiadomo, bo się to pyerdoli, kosztuje wymiana itd. I wcale nie pisze o tych. co nie

 • Re: Ekologia

  Aha, dodam, ze w sensie rowniejszej dystrybucji dobr pierwszej potrzeby jakimi staly sie czyste powietrze/woda/gleba, ekologia jest ? lewicowa ?.

 • Re: Ekologia

  Ekologia to potrzeba fizyczna, aktualnie najwazniejsza dla ludzkosci. Ale bez ideologii/polityki sie ona raczej nie obejdzie. Jak to sobie wyobrazasz?

 • Re: Ekologia

  Mylisz ekologię z ekologizmem. Ekologizm to narzędzie różnych ośrodków władzy, aby tworzyć popyt na okreslone produkty, np. gaz z Rosji.

 • Re: Ekologia

  Nie przebiega. I ci z prawej i ci z lewej są na takim samym korporacyjnym pasku. A wiatraki i solary mają nierekompensowalny ślad węglowy i tyle wspólnego z ekologią co krzesło z krzesłem elektrycznym. -- snajper55 napisał: > Dania wege dają się zjeść, tylko trzeba do nich mięsa dołożyć.

 • Re: Ekologia

  , bo ta kwestia oczywiscie nie jest ani lewicowa, ani prawicowa. Zreszta serio te lewice i prawice dzisiaj juz niewiele znaczy. Gdy czytam lewicowcow probujacych przekonywac, ze ekologia to tylko lewica to mi niedobrze.

 • Re: Samochody, ekologia i jedna wielka bzdura

  Również pozdrawiam. A tak w temacie - to, że mi sąsiad nasrał na wycieraczkę jeszcze nie oznacza, że ja jemu też nasrać muszę. UE jako chyba jedyna dostrzega zbliżającą się katastrofę ekologiczną, podczas gdy inni mają ją w dupie. Problem w tym, że jak już Indie, Chiny i rozwijające się/rozwinięte

 • Ekologia zamiast Boga!

  Podobno w Toruniu odbyło się takie sympozjum. A mnie kiedyś jeden mądry salezjanin wytłumaczył, że nie ma piękniejszej modlitwy niż dbałość o ekologię czyli dzieło Boga.

 • Re: Samochody, ekologia i jedna wielka bzdura

  ludzie to wycinaja - no coz, nie maja pojecia jak z tym jezdzic. i jeszcze jedna sprawa o adblue - dzieki kalifornii to mamy dzisiaj dizle z adblue (ok, byly tez wczesniej, teoretycznie). i to ciezarowki byly pierwsze ktore to uzywaly i to dobre 10-15 lat wczesniej niz ta cala afera miala miejsca.

 • Kosmiczny wyścig i ekologia

  Co sądzicie o rynku komercyjnych lotów w kosmos? Ciekawi Was to? Kibicujecie? Ekologia powinna odgrywać tu jakąkolwiek rolę, czy ważniejszy jest postęp? Śledzę wiadomości i mnie ciekawi, co się dzieje w tej branży, jednak byłabym za nałożeniem na nią ograniczeń