naczynia

Więcej o:

naczynia

Wypowiedzi na forum o:

naczynia

 • Zmywarka sezon drugi, czy naczynia są suche?

  Czuję że zaczynam się doktoryzować w temacie zmywarek, było pytanie o te samootwierajace się a teraz mam pytanie - czy po umyciu naczynia są suche? Moja poprzednia zmywarka słabo myła ale suszyła rewelacyjnie, w nowej naczynia są mokre?? To chyba nie jest prawidłowe?

 • Małe naczynia ceramiczne do zapiekania przepisy

  Kupiłam w Pepco takie oto naczynia ceramiczne małe do zapiekania i proszę pomózcie z przepisami. Chcę je wykorzystać. Szukałam w sieci ale nic nie znalazłam. Stoją sobie bezczynnie a ja jestem słaba w wymyślaniu przepisów. Chyba coś z serem mozna podpiec? Jeśli można to proste i smaczne.

 • Jakie naczynie żaroodporne polecacie??

  Zużyło mi się naczynie żaroodporne z firmy na Myślałam, że ono dożywotnio będzie służyło :) Polećcie coś fajnego Potrzebuję je od czasu do czasu przetransportować (z wkładem w środku) więc szklane nie do końca mi odpowiada

 • Jak przechowujecie gąbkę do mycia naczyń? Sonda.

  Po użyciu płuczę ją, wyciskam i odkładam w suche miejsce. Po użyciu płuczę ją i zostawiam mokrą w zlewie. Po użyciu nie płuczę jej i zostawiam brudną i mokrą w zlewie. Po użyciu nie płuczę jej, ale odkładam w suche miejsce. Nie mam gąbki do mycia naczyń. -- W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże

 • Rozszerzanie diety,blw, sposoby, naczynia

  Rodzice! Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem z rozszerzaniem diety, czy próbowaliście stosować metodę blw, jakie pokarmy podawaliście jako pierwsze, w jaki sposób kroiliście owoce/warzywa, jakich naczyń używaliście? ?( plastik nie wchodzi w grę bo już dwie miseczki mam połamane). EZPZ jest

 • Re: Zmywarka sezon drugi, czy naczynia są suche?

  Moja się nie otwiera samoczynnie ale naczynia są suche po umyciu. Czasem na niektorych kubkach zostaje ciut wody (zależy od ułożenia naczyń) i krople na plastikowych pudełkach. Poprzednia suszyła o wiele gorzej.

 • Re: Zmywarka sezon drugi, czy naczynia są suche?

  ? To zależy. Moja zmywarka nie suszy gorącym powietrzem tylko na czas suszenia się po prostu otwiera, żeby naczynia wyschły na powietrzu.? Co to za cudo??

 • Re: Zmywarka sezon drugi, czy naczynia są suche?

  Ja mam AEG (ta sama grupa kapitałowa co Electrolux) i jestem zadowolona. Ale ja zawsze myję na trzygodzinnym programie, naczynia są suche i nic nie rdzewieje.

 • Re: Nieprzyjemny zapach naczyń po umyciu

  Mam to samo. Nie miałam zmywarki, zapach ryb pojawiał się latem i trwało to do jesieni, a zimą do wiosny spokój. Teraz mam zmywarkę od ponad pół roku. Przez zimę było ok, mija wiosna i problem śmierdzących naczyń wrócił jak bumerang wraz z cieplejszymi dniami...Zaczynam podejrzewa że problem leży w

 • Re: Zmywarka sezon drugi, czy naczynia są suche?

  Mokre jak? Naczynia powinny być gorące, po otwarciu zmywarki resztki wody odparują. Z wyjątkiem plastiku, który ciezko się suszy i nawet instrukcja zmywarki o tym mówi. Natomiast jeśli są faktycznie niedosuszone to można zwiekszyc dozowanie nabłyszczacza.