Więcej o:

paragon

Wypowiedzi na forum o:

paragon

 • Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Nie dość, że drożyzna, to jeszcze można zostać nabitym na parę złotych. Paragony sprawdzam wybiórczo, tylko jak mi się wydaje podejrzanie drogo. W dodatku na paragon w moim najbliższym sklepie trzeba poczekać, panie najpierw drukują potwierdzenie z karty, mówią klientowi "dziękujemy" i już coś mówią

 • Paragony grozy? A jakie ceny macie w domu?

  Skoro wszędzie piszą o paragonach grozy w miejscowościach wypoczynkowych to może niech zamieszczą paragony z miejsca nie wypoczynkowego. Ciekawe jak bardzo cenowo różni się jakieś nudne miasto z taką wakacyjną.

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Sprawdzam, ale raczej pobieżnie, zwykle większe sumy i promocje, bo zdarza się, że się nie nabijają. Mam znajomą kasjerkę, gdy robi zakupy dla siebie to wychodząc musi pokazać paragon. Nie wiem, jak dokładnie sprawdzają, ale paragon musi mieć.

 • red. K. Cidyło selekcjonuje paragony

  Red. Katarzyna Cidyło 7.08.2023 - Gdzie wyrzucać stare paragony? Często trafiają do nieprawidłowego kosza na śmieci Niby tylko 5 wpadek, ale komplet interpunkcyjnych: '...reagują z ciepłem, aby wyświetlić, wymagany tekst na Paragony, czyli dokumenty, wydrukowane na papierze z rolki często gromadzą

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  zawsze sprawdzam, szczegolnie marketowe u nas skarbowka zdecydowala jakis czas temu, ze paragon z wyszczegolnieniem towarow nie jest obligatoryjny i wystarczy wydruk z karty lub potwierdzajacy wplate, na szczescie kasjerki pytaja, czy drukowac paragon, gorzej jak jest tylko opcja wyslania na mail --

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  W lidlu sprawdzam, bo tam zawsze jest cos nie tak, zwłaszcza jak chodzi o promocje. Na etykietkach jest promocja, na paragonie nie.

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Zawsze sprawdzam paragony, nawyk taki mam. Ale na placu mam takie dwa stragany, gdzie zawsze sobie sama liczę, no wiadomo, że kontrolują sprzedawcy, ale zawsze nam się zgadza i fajnie:)

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Zawsze sprawdzam. Och, ileż to razy miałam błędy w Biedronce, zupełnie inne ceny, droższe niż na półce albo nabite na paragonie 6 sztuk mleka a w siatce tylko 1sztuka zakupiona.

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Na zwrócenie uwagi, że jest błąd na paragonie, kasjer krótko stwierdził "no przecież każdy się może pomylić" - w sumie tak, tylko czemu zawsze na moją niekorzyść ? A najlepsi są Ci co w pamięci liczą na bazarku, no mistrzostwo. Jak oni to wszystko zgrabnie dodają.

 • Re: Kontrolujecie paragony spożywcze?

  Tak na szybko sprawdzam droższe rzeczy. To po tym jak mi w sklepie Społem policzyli za dwa garnki, a miałam jeden. Wytedy paragony sprawdzałam w domu. I kiedyś w Biedronce jedną rzecz też policzyli mi kilka razy. Do zapłaty było 70 zł więcej, ale zauważyłam w sklepie, więc kasjerka od razu oddała mi