Wypowiedzi na forum o:

reklama

  • Wyborcza - reklama zajmuje pół ekranu.

    Wykupiłam prenumeratę Wybiorczej, co jakiś czas kupuję w promocji, żeby sobie trochę poczytać. Odpalam na moim laptopie (malutki, 15) - i mam do dyspozycji (do czytania) dolne pół ekranu. Najpierw wielki napis Reklama (miejsce zarezerwowane na reklamę, ale przez moje adblokery to 1/3 białego

  • Zajawka/reklama/coś tam

    Zdarzyło się Wam zainteresować jakimś tekstem kultury - film, książka, obraz - od wpływem reklamy/innej zachęty? Ja na tyle zainteresowałam się klipem: ;;d4XXGAtFtpk;;;;Vito Bambino - Podpalmy to że obejrzałam film "Filip", w oparciu o prozę Tyrmanda. Trudno mi powiedzieć, które dzieło zrobiło na

  • A propos różnych reklam...

    Która Was ostatnio wkurzyła? Wczoraj, słuchając radia oniemiałam, gdy usłyszałam tę ręklamę (link do wpisu na X). W każdym razie, chodzi o fajerwerki. x.com/basiulowo/status/2005002904265261556 I bardzo się cieszę, że jest "nagonka" na reklamę piwa z Karolakiem. W końcu ktoś (nie ematka, tu ten

  • Reklama

    Jest jakaś możliwość pozbycia się reklam po otworzeniu poczty?

  • Re: Co robicie w kinie w czasie reklam?

    nieobiektywnie napisała: > Są kina bez reklam ale te są dużo droższe o tych z reklamami. > W Warszawie odwrotnie - im mniej reklam tym taniej. Ty chyba w Anglii mieszkasz czy mylę cię z kimś innym?

  • Re: Co robicie w kinie w czasie reklam?

    fogito napisała: > I nie mogą komfortowo patrzec na reklamy 😳 zgadzam się z bywalcem. Płacimy za > bilet, więc reklam być nie powinno. Zdecydowanie nie powinno być żadnych reklam w kinie. Jak idziecie do teatru czy opery to też zaczyna się od półgodzinnych reklam? No nie. Z szacunku dla sztuki,

  • Cieć "admin" z Gazeta.pl toleruje k.. skie reklamy

    ''Cieć'' admin nie kasuje k... skich reklam na prawie każdej stronie Może ktoś sprawdzi, czy ma w tym jakiś udział?. Kierownictwo jakoś od dłuższego czasu nie reaguje na zaśmiecanie i obniżanie pozycji tej GAZETY i nie wywali na pysk tolerującego ten skandal

  • Re: Co robicie w kinie w czasie reklam?

    W sytuacji kiedy place za drogi bilet to oczekuję, że reklam nie bedzie. Gdyby film był za darmo to fakt reklam byłbym w stanie zaakceptować. Podobnie jest na platformach z filmami. Jak jest abonament to nie ma reklam, jak jest za darmo to są reklamy. Nie akceptuje braku szacunku dla widza i jego

  • Re: Znienawidzony bohater reklamy 2026

    Reklamy salonów Agata z udziałem grupy Mumio. Są tak drętwe, że aż trudno uwierzyć, że tworzą je ci sami ludzie, którzy 20 lat temu stworzyli legendarne reklamy Play.

  • Re: Co robicie w kinie w czasie reklam?

    Są kina bez reklam ale te są dużo droższe o tych z reklamami. -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.