Wykupiłam prenumeratę Wybiorczej, co jakiś czas kupuję w promocji, żeby sobie trochę poczytać. Odpalam na moim laptopie (malutki, 15) - i mam do dyspozycji (do czytania) dolne pół ekranu. Najpierw wielki napis Reklama (miejsce zarezerwowane na reklamę, ale przez moje adblokery to 1/3 białego
Zdarzyło się Wam zainteresować jakimś tekstem kultury - film, książka, obraz - od wpływem reklamy/innej zachęty? Ja na tyle zainteresowałam się klipem: ;;d4XXGAtFtpk;;;;Vito Bambino - Podpalmy to że obejrzałam film "Filip", w oparciu o prozę Tyrmanda. Trudno mi powiedzieć, które dzieło zrobiło na
Która Was ostatnio wkurzyła? Wczoraj, słuchając radia oniemiałam, gdy usłyszałam tę ręklamę (link do wpisu na X). W każdym razie, chodzi o fajerwerki. x.com/basiulowo/status/2005002904265261556 I bardzo się cieszę, że jest "nagonka" na reklamę piwa z Karolakiem. W końcu ktoś (nie ematka, tu ten
Jest jakaś możliwość pozbycia się reklam po otworzeniu poczty?
nieobiektywnie napisała: > Są kina bez reklam ale te są dużo droższe o tych z reklamami. > W Warszawie odwrotnie - im mniej reklam tym taniej. Ty chyba w Anglii mieszkasz czy mylę cię z kimś innym?
fogito napisała: > I nie mogą komfortowo patrzec na reklamy 😳 zgadzam się z bywalcem. Płacimy za > bilet, więc reklam być nie powinno. Zdecydowanie nie powinno być żadnych reklam w kinie. Jak idziecie do teatru czy opery to też zaczyna się od półgodzinnych reklam? No nie. Z szacunku dla sztuki,
''Cieć'' admin nie kasuje k... skich reklam na prawie każdej stronie Może ktoś sprawdzi, czy ma w tym jakiś udział?. Kierownictwo jakoś od dłuższego czasu nie reaguje na zaśmiecanie i obniżanie pozycji tej GAZETY i nie wywali na pysk tolerującego ten skandal
W sytuacji kiedy place za drogi bilet to oczekuję, że reklam nie bedzie. Gdyby film był za darmo to fakt reklam byłbym w stanie zaakceptować. Podobnie jest na platformach z filmami. Jak jest abonament to nie ma reklam, jak jest za darmo to są reklamy. Nie akceptuje braku szacunku dla widza i jego
Reklamy salonów Agata z udziałem grupy Mumio. Są tak drętwe, że aż trudno uwierzyć, że tworzą je ci sami ludzie, którzy 20 lat temu stworzyli legendarne reklamy Play.
Są kina bez reklam ale te są dużo droższe o tych z reklamami. -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.