Rzym

Więcej o:

Rzym

Wypowiedzi na forum o:

Rzym

 • Bezdomny emigrant nożownik atakuje w Rzymie

  31 grudnia 24 letni emigrant zaatakował w Rzymie nożem turystkę z Izraela. Emigrant przebywał we Włoszech od kilku miesięcy. Był bezrobotny i bezdomny.

 • zwiedzanie Rzymu w lipcu

  Moja znajoma naparła się, że chce pojechać do Rzymu teraz, w okolicy 18-20 lipca. Ma jakąś tam listę tego, co chce zobaczyć, odnoszę wrażenie, że chce zobaczyć, to co wszyscy, w związku z tym wszyscy tam będą w nadmiarze. Sęk w tym, że na ten okres zapowiadają 36-37 st. w cieniu. Martwię się o nią,

 • Zobaczyć Neapol i umrzeć, ale ja o Rzymie...

  Jutro setna rocznica Wielkiego Marszu na Rzym, kiedy nazi italiańscy bracia odzyskali wolność na 25 lat, do momentu kiedy anglosaskie bandziory wraz z polatschken menelstwem zaatakowali ten śliczny kraj z pięknymi tradycjami. Korzenie Wandalów były nad Wisłą, wyrywali żelazne elementy z budynków

 • Czy Słowianie podbili Rzym?

  Sława! Teza tytułowa wydaje sie przesadzona jak Wielka Lechia ale co z tymi mapami? Tu wcale nie wynika, że Słowianie spadli z kosmosu w VI wieku, przeciwnie, że byli moze nie dobrze znani ale identyfikowani na długo przed upadkiem Rzymu. Co z autentycznością tych map?

 • 1 listopada w Rzymie

  Dzień dobry, Wybieram się na 1 listopada do Rzymu. Czy wszystkie atrakcje są wtedy otwarte? Muzea, restauracje, itp.. Z góry dziękuję za informację.

 • Rzym

  Na siedmiu pagorkach pieć trzy się RZYM i skiknę tam

 • Rzym i jego podboje Potęga Rzymu

  Rzym i jego podboje Potęga Rzymu, która przetrwała ponad 10 wieków, rozpoczęła się w 753 r. p.n.e. Po zburzeniu Troi Eneasz uciekał z przeklętej ziemi, wyniszczonej przez nawałnicę achajską. Jego wędrówka zakończyła się dopiero w dalekiej Italii, gdzie postanowił założyć nowe miasto. -- Moje forum:

 • Re: Zobaczyć Neapol i umrzeć, ale ja o Rzymie...

  wyrywali żelazne elementy z budynków Rzymu 1500 lat temu. Reparationen macht frei.. Plądrowanie Rzymu przez Wandali to oszczerstwo. Faktem jest że zabrali z Rzymu posag przynależny dwóm kobietom, które, za ich zgodą, wyprowadzili stamtąd, ratując im życie. Rzymu nie spalili, a mogli, gdyby byli

 • Gosling okrada sklepy w Rzymie.

  Według wpisu Telewizji Republika Ryan Gosling okrada sklepy w Rzymie. -- Milcz, głupi chłopie! Milcz, chamie skończony!

 • Rzym w ferie zimowe

  Drogie emamy! Czytuję regularnie forum i wiem, że możecie doradzić. Moje pytanie, czy polecacie wycieczkę do Rzymu w pierwszym tygodniu lutego? Jak teraz (czasy covidowe) wygląda tam obłożenie turystami? Czy jest trochę luźniej ? A jak z pogodą? Z góry dziękuje za pomoc!