Więcej o:

auschwitz

Wypowiedzi na forum o:

auschwitz

 • Komendant Auschwitz jest w niebie

  Komendant Auschwitz wg katolików jest w niebie, bo się nawrócił. Każdy zbrodniarz może pójść do nieba, jeśli się nawróci. Czy taka religia może być legalna?

 • Re: Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  Ja zabrałabym obie dziewczyny jeśli już idziecie i tak. My nie byliśmy nigdy z dziećmi w obozie. Sama odwiedzałam kilkakrotnie ale inny obóz koncentracyjny. Mąż wielokrotnie był w Auschwitz. Popełniłam nawet kiedyś ( teraz nie rozumiem czemu) książkę o historii Auschwitz na jakieś jego imieniny.

 • Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  W tym roku oprócz wyjazdów i kolonii mamy w planie rodzinny wypad do Krakowa. Jednym z punktów must have jest zwiedzanie Auschwitz -ja byłam , mąż był , prawie 14 latka bardzo chce. Interesuje się historią, zwłaszcza właśnie tą i wiem że dla niej to już ok czas by odwiedzić. Ten punkt wycieczki jest

 • Re: Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  Może sprawdź, jak się nazywa to miejsce, zamiast pisać chamskie komentarze. Miasto - Oświęcim. Obóz - Auschwitz. -- prawackie_troliszcze przyznało: "Aborcja chroni życie kobiet".

 • Re: Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  Nie chcesz zwiedzać Auschwitz, ale sugerujesz zabrać tam jedenastolatkę??? Lipcowa, ty znasz najlepiej córkę. Ja bym młodszego w tym wieku tam nie zabrała.

 • Szydlo w Radzie Muzeum Auschwitz

  to , wedlug Glinskiego, "zaszczyt" dla tej Rady. Tak duzy zaszczyt, ze niektorzy czlonkowie ja opuszczaja: PiSiory wszystko musza upartyjnic, nawet takie miejsce jak Auschwitz-Birkenau :-(

 • Re: Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  To, że formalnie muzeum nazywa się Auschwitz-Birkenau, a nie żaden Oświęcim. Oświęcim to miasto. Dyskutować z tym mogą tylko skończeni ignoranci, by nie używać mniej wyważonych określeń.

 • Re: Wyjazd rodzinny, Auschwitz, podział?

  inny.kwiatek napisała: > Na głowę upadłaś? Łączyć wizytę w obozie zagłady z wizytą w parku rozrywki? > Potrzebny jest czas na zadumę, pytania, przegadanie z rodzicem lub pomilczenie > a nie park rozrywki. Powiedz to organizatorom wycieczek z Krakowa. W 1 dzień Auschwitz, Wieliczka, z przerwa na

 • Lekcja Auschwitz

  Najwięcej kontrowersji wywołało jednak zdanie o tym, że Auschwitz to "lekcja", która pokazuje, że trzeba robić wszystko, by chronić swoich obywateli. Ten cytat opublikowano nawet na profilu PiS na Twitterze, ale wkrótce wpis został usunięty. Szydło ma rację. Dzieleni ludzi i straszenie nimi

 • Rocznica obrony Auschwitz przez moich Jude Gebrüde

  . -- "Stając się członkiem Wspólnoty Europejskiej, Rzeczpospolita Polska nie może tracić niczego ze swych dóbr materialnych i duchowych, których za cenę krwi broniły pokolenia naszych przodków" (Jan Paweł II)