Prezenty na dzień babci i dziadka 2023. Co kupić dziadkom z okazji ich święta? Pomysły na prezent

Już niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji warto kupić im drobny upominek. Na pewno zrobi im się bardzo miło. Nie wiesz, co podarować dziadkom? Nie przejmuj się. Prezentujemy pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Sprawdź, co możesz kupić.

W kalendarzu jest wiele specjalnych świąt, które są skierowane do członków rodzin. Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, a także Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z okazji tych okoliczności warto podarować najbliższym drobny upominek, który z pewnością sprawi, że zrobi im się miło. Już niedługo będziemy świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jeżeli zastanawiasz się, co kupić najstarszym członkom swojej rodziny, to jesteś we właściwym miejscu. Prezentujemy pomysły na prezent dla babci i dziadka. 

Zobacz wideo Pytamy przedszkolaków, czego nauczyli ich dziadkowie. "Szyć" "Jeździć traktorem"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka 2023? To już niedługo

Święto babci i dziadka obchodzimy pod koniec stycznia. W tym roku te wyjątkowe dni przypadają w weekend. Dlatego warto odwiedzić najstarszych członków naszych rodzin. Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka dzień później - 22 stycznia. Zapisz te daty w kalendarzu, aby nie zapomnieć. 

Prezent dla babci i dziadka. Co podarować najstarszym? 

Warto pamiętać, że seniorzy ucieszą się tak naprawdę z każdego upominku, bo najważniejsza dla nich jest pamięć. Jeżeli chcesz zrobić dla nich coś wyjątkowego, to skorzystaj z któregoś z naszych pomysłów. Warto postawić na sentymentalny prezent. Dobra może okazać się fotoksiążka, album lub wspólne zdjęcia w ramce. Można połączyć także praktyczne z sentymentalnym i podarować kubek z fotografią albo kalendarz na nadchodzący rok ze zdjęciami rodzinnymi. Miłym akcentem będzie także samodzielne wykonanie laurki.

Dzień Babci i Dziadka 2023 prezent. Co kupić dziadkom z okazji ich święta?

Jeżeli nie masz czasu, na wykonanie czegoś własnoręcznie, można postawić na coś, co z pewnością przyda się dziadkom w domu. Dobrym pomysłem jest kupno poduszek, ręczników, czy pościeli. Warto również wybrać akcesoria kuchenne jak np. fartuch. Dzień Babci i Dziadka obchodzi się zimą, więc można pomyśleć nad zakupem ciepłych kapci, rękawiczek, czy czapki lub szalika. 

Więcej o: