święta

Wypowiedzi na forum o:

święta

  • Co robicie na święta ?

    Co robicie / zrobicie na te święta ? Ja w sumie nie obchodzę ale kilka dni wolnych i jakoś trza to ogarnąć i lodówkę czym zapełnić. Rodzina ambiwalentna na razie usłyszałam , hamburgery , zapiekanka i żurek. No ale może ktoś jakoś zainspiruje mnie do roboty.

  • Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

    Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, radosnych spotkań rodzinnych i smacznego jajka:-) --

  • Radosnych świąt !!!

    ;;cJEuZjBuRGc;;;;Życzenia Wielkanocne. Piękna piosenka na Wielkanoc (Wyślij Bliskim) Jeśli tu ktoś jeszcze zagląda to życzę mu zdrowych, wesołych świąt! -- mieć w górze niebo a w sobie spokój...

  • Święto nietypowe dzisiaj.

    Zgodnie z kalendarzem dzisiaj są dwa nietypowe święta:Dzień Baterii i Dzień Plutona.Pierwszy z nich przypomina o odpowiedniej utylizacji a drugi o odkryciu planety karłowej w 1930 roku.

  • Cześć piękne 🥰 Wesołych Świąt

    Witam piękne panie,ja już się chyba wyspałam,chciałam Wam złożyć życzenia Świąteczne,zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych,życzę Ja i mój kochany Przyjaciel ❤️dzisiaj umnie ma być 21 stopni i słonecznie i wam też życzę takiej pogody🌹🌺🌻🌷🪻

  • Kościół Świętej Rodziny - jedyny kościół katolick

    Kościół Świętej Rodziny - jedyny kościół katolicki w Strefie Gazy. Kościół Świętej Rodziny w Gazie powstał formalnie w 1948 roku – 12 grudnia tego roku dokonano poświęcenia kaplicy będącej początkiem parafii Świętej Rodziny w tym rejonie. W 1938 roku, w miejscu przyszłego kościoła postawiono wysoki

  • Spokojnych świąt

    Spokojnych i wesołych świąt życzy Tapatik -- Każde dobro zostanie ukarane.

  • Cieszą kogoś święta w pojedynkę ?

    Jeżeli mam okazję unikam towarzystwa ludzi w święta. Sporo świąt udało mi się spędzić zupełnie samemu i bardzo mnie to relaksuje. Nigdy nie miałem czasu rozmyślać nad przyczynami. Pierwszy raz w sumie o tym myślę w tej chwili. Może to wina nudnych i interesownych ludzi wokoło? Ze cztery lata temi

  • Wesołych Świąt

    Zdrowych, wesołych Świąt dla wszystkich ematek, nawet dla tej zwanej przeze mnie patologią. 😉 Dużo błogosławieństwa, ciepła, smacznych potraw i trafionych prezentów. Dobrego humoru i więcej dystansu.

  • Re: Święto nietypowe dzisiaj

    dzisiaj Dzień Deskorolki święto zwolenników jazdy na deskorolce nie nalezę do tego towarzystwa, nawet nie próbowałem takiej jazdy