Jennifer Lopez zdradza sekret idealnej figury. Chodzi o jeden nawyk. "Wpływa doskonale na samopoczucie"

53-letnia Jennifer Lopez może poszczycić się przepiękną sylwetką. Jak sama twierdzi, zawdzięcza ją pewnej regularnej czynności, która - oprócz lepszego zdrowia fizycznego - daje jej powera każdego dnia. Sprawdź, jaki jest sekret gwiazdy.

Jennifer Lopez to znana amerykańska aktorka i piosenkarka popowa. Mimo swoich 53 lat świetnie wygląda i chętnie dzieli się z innymi swoimi poradami na temat utrzymania zgrabnej sylwetki. Sprawdź, jaki trik stosuje kobieta.

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jennifer Lopez i jej sposób na wieczną młodość. Robi to codziennie, każdego ranka

Jennifer Lopez od lat zachwyca fanów nienaganną sylwetką i egzotyczną urodą. Mimo upływu lat nadal cieszy się zgrabnym ciałem, co zawdzięcza zdrowemu trybowi życia. Gwiazda codziennie poświęca czas na wysiłkowe ćwiczenia. W ostatniej rozmowie z UsWeekly zdradziła dziennikarce sekret swojej szczupłej sylwetki.

Ćwiczenia są czynnikiem motywującym w moim życiu. Lubię się spocić z samego rana, bez względu na to, co mam w moim napiętym harmonogramie. Staram się dokonywać dobrych wyborów i równoważyć swój czas. To wpływa doskonale na samopoczucie.

- zdradza celebrytka w wywiadzie.

Dodaje również, że często zaczyna trening kiedy jeszcze jest ciemno, przed 5 rano. Według piosenkarki istnieje korelacja między wczesnym wstawaniem, ćwiczeniami a zdrowiem psychicznym.

 

Jennifer Lopez o work-life-balance. Według niej odpoczynek to podstawa

Jennifer od początku swojej sławy dbała o swoje ciało. Jedno wydarzenie dało jej szczególnie do myślenia.

Był czas w moim życiu, kiedy spałam od 3 do 5 godzin na dobę. Cały dzień spędzałam na planie, całą noc w studiu, a w weekendy kręciłam filmy. Miałam wtedy 20 lat i myślałam, że jestem niezwyciężona. Aż pewnego dnia siedziałem w przyczepie, a cała praca i stres, w połączeniu z niewystarczającą ilością snu, dopadły mnie. Myślałam, że tracę rozum… Teraz wiem, że był to klasyczny atak paniki wywołany wyczerpaniem.

- jak wspomina Lopez, miała wtedy atak paniki.

Po wizycie u lekarza dowiedziała się, że odpoczynek i zdrowie psychiczne są tak samo ważne, jak dobry stan fizyczny. Od tamtej pory starała się zachować równowagę i żyć fit. Dzięki temu gwiazda cieszy się figurą i zdrowiem nawet dziś, inspirując kobiety w drodze po zdrowy i aktywny styl życia.

 
Więcej o: