Tak wygląda teraz Krystle Carrington z serialu "Dynastia". Linda Evans ma 80 lat i żyje pełnią życia

Linda Evans na przełomie lat 80. i 90. podbiła serca fanów na całym świecie, odtwarzając rolę Krystle z serialu "Dynastia". Była wówczas ikoną elegancji i urzekała na ekranie swoją wyjątkową urodą. W tym roku skończy 81 lat. Zobacz, jak teraz wygląda.

Linda Evans to znana amerykańska aktorka, która urodziła się 18 listopada 1942 roku w Hartford. Swoją niegdysiejszą popularność zawdzięcza przede wszystkim odtworzeniu roli Krystle Carrington z modnego w latach 80. i 90. serialu "Dynastia". Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda ekranu.

Zobacz wideo "Dynastia", czyli serial seriali, w którym miało być wszystko na bogato [Popkultura Extra]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krystle Carrington z "Dynastii:  Linda Evans była "królową salonów"

Linda Evans zamieszkała w Hollywood już w wieku 6 lat. Była bowiem córką tancerki i tancerza. Tam też ukończyła liceum, po którym zaczęła uczęszczać na castingi do reklam i filmów. Jej pierwszą rolą było zagranie w sitcomie "Ojciec kawaler", mając zaledwie 18 lat. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Krystle Carrington w serialu "Dynastia", za którą otrzymała Złoty Glob. Szybko została okrzyknięta "królową salonów" i podziwiano ją za jej elegancję, talent i nietuzinkową urodę. W 1985 roku otrzymała prestiżową nagrodę People’s Choice Award. W latach 1968-1974 była żoną słynnego reżysera Johna Dereka. Małżeństwo jednak zakończyło się rozwodem i kobieta związała się z producentem filmowym — Stanem Hermanem, z którym była do 1981 roku. W tym roku aktorka będzie obchodzić swoje 81 urodziny.

 

Linda Evans ma 81 lat i wciąż zachwyca. Aktorka dzieli się wspomnieniami

Aktora Linda Evans 18 listopada 2022 roku obchodziła swoje 80 urodziny. Fotografię z tego wydarzenia umieściła na swoim koncie na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna, dzieląc się ze swoimi fanami wspomnieniami z przeszłości, tym co obecnie robi oraz wieloma przemyśleniami. Pod postami, które udostępnia, możemy przeczytać wiele ciekawych komentarzy i sentymentalnych rozmyślań.

Kiedy jest się w moim wieku, rozkoszujesz się każdą nową dekadą swojego życia, podziwiasz każde nowe lato, które nadchodzi ponownie. Wszystkie eskapady i przygody nabierają nowego znaczenia.

- pisze aktorka pod jedną z fotografii. Często dodaje zdjęcia z dawnych czasów, więc obserwowanie jej konta jest nie lada gratką dla fanów.

 
Więcej o: