Więcej o:

dodatek

Wypowiedzi na forum o:

dodatek

 • Co do sukienki na ślub i wesele? Jakie dodatki?

  Sukienka o długości do kolan, kolor niebiesko-miętowy ze srebrnymi dodatkami. Jakiego koloru buty, torebka? Sukienka ma grube ramiączka a więc coś do co? Długi żakiet ? I w jakim kolorze? Pomocy!!

 • dodatek za dojazd

  ile wynosi dodatek za dojazd do pracy,do innej miejscowosci?

 • Odmowa dodatku za prąd:(

  W grudniu złożyłam wniosek w dzielnicy o przyznanie dodatku na prąd. Mieszkam w mieszkaniu mojej babci, gdzie ogrzewanie wody mam na bojlery elektryczne. Umowa na prąd jest na babcię ( babcia ze zwględu na swoją niedołężność mieszka z moimi rodzicami). Najpierw pytałam w dzielnicy czy to ma

 • dodatki kowidowe

  Jesteście zgorszone wynikami kontroli w szpitalach Szczecina ? Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała wypłacanie dodatków covidowych dla medyków udzielających świadczeń zdrowotnych pacjentom z podejrzeniem i zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 Swoją kontrolą NIK objęła trzy szpitale z woj.

 • Ciuchy i dodatki - policzyłam

  Mam 2 szafy pełne ciuchów i dodatków (szaliki, czapki, rękawiczki, apaszki) Policzyłam ilość tego wszystkiego w jednej z szaf, w tej mniejszej szafie. Nie liczyłam bielizny. A więc mam 198 ciuchów i 29 dodatków (i to tylko w jednej szafie!) Dużo. Za dużo. A Wy ? Liczycie ? Czy wiecie ile tego macie?

 • Ile razy należy się dodatek osłonowy?

  Na wiosnę przyznano mi dodatek osłonowy na prąd, wczoraj dostałam od gazowni powiadomienie, że mogę się również ubiegać o dodatek osłonowy na gaz. Szukam w sieci i nie mogę znaleźć- czy ja mogę wziąć na ten gaz, skoro wzięłam na wiosnę na prąd? To są dwa różne dodatki czy jak? Czy przysługuje tylko

 • Dodatek elektryczny a CEEB

  Przysługuje mi dodatek do prądu. Warunkiem jest jednak zgłoszenie adresu do CEEB. I teraz mam takie pytanie- kto zgłasza budynek do CEEB? Czy ja muszę zgłosić indywidualnie swoje mieszkanie/gospodarstwo domowe czy przy oddaniu budynku zgłosił to administrator/wspólnota? To budynek wielorodzinny,

 • Dodatek węglowy a umowa dożywocia

  Kto w sytuacji umowy dożywocia dostaje dodatek węglowy? Dożywotnik czy nabywca? Kto składa wniosek? Dodam, że dożywotnik korzysta z pieca węglowego a nabywca mieszka 400 km dalej.

 • Dodatek weglowy a mieszkanie w bloku

  Zastanawia mnie co z mieszkaniami w spółdzielniach , które ogrzewanie mają podloczenie z elektrociepłowni. Należy się ten dodatek dla każdego właściciela mieszkania?

 • Macie jakiś ciuch, dodatek marzenie. Coś co jest

  Macie jakiś ciuch, dodatek z rodzaju marzenie. Coś co jest jeszcze poza waszym zasięgiem, ale raczej to kiedyś nabędziecie? Ja tęczową kensington bag Kurt Geiger.