Więcej o:

dożywocie

Wypowiedzi na forum o:

dożywocie

 • Bezwzględne dożywocie za zdradę państwa

  Bezwzględne dożywocie za zdradę państwa. Pisia swołocz przygotowała dla siebie sznur. -- Najlepsze "Patrioty" są na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie :)

 • Podwójne dożywocie jedno po drugim

  Facet został skazany za morderstwo swojej żony oraz syna. Oskarżyciel wnosił o wyrok dożywotniego pozbawienia wolności, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Człowiek cały czas twierdzi, że jest niewinny, i że nie zabił ich. W uzasadnieniu wyroku, sędzia powiedział, że to najbardziej przykra

 • Dodatek węglowy a umowa dożywocia

  Kto w sytuacji umowy dożywocia dostaje dodatek węglowy? Dożywotnik czy nabywca? Kto składa wniosek? Dodam, że dożywotnik korzysta z pieca węglowego a nabywca mieszka 400 km dalej.

 • umowa dożywocia?

  jak wyegzekwować wywiązywanie się z niej? Co można zrobić w sytuacji kiedy starsza osoba zapisuje swoje dobra umową dożywocia a obdarowany nie poczuwa się do obowiązków, czyli opieki nad darczyncą?

 • Osoby skazane na dożywocie- szansa na wyjście?

  Pamiętacie słynną historię z morderstwem pzred studniówką w 1996r na warszawskim Tarchominie? Jedna ze sprawców- 19 letnia wówczas Monika O. została skazana na dożywocie. Po 25 latach mogła ubiegać się o przedterminowe warunkowe zwolnienie. No i właśnie się ubiegała- ale sąd odrzucił, panna ma dalej

 • Najlepiej, dożywocie!

  Ciekawy artykuł dotyczący idących wyborów powiązany z Przemyślem... Najlepiej, dożywocie!

 • dożywocie e--xcite

  witam w klubie dożywocie na allegro i niedługo pewnie dożywocie w więzieniu za długi. moze ktoś by chciał kupić mój towar?

 • wykreślenie dożywocia

  Na działce, którą chce mi zapisać babcia ciąży umowa dożywocia na rzecz moich prapradziadków, którzy umarli przed II wojną światową i nie mogę dotrzeć do ich aktów zgonu.Na jakiej podstawie można jeszcze spowodować wykreślenie tego dożywocia?

 • Dożywocie za zabójstwo

  Ww wtorek sąd w Łodzi skazał dwóch 24-letnich mężczyzn na dożywocie za zabójstwo dwóch osób. Obaj skazani będą mogli wyjść na wolność najwcześniej za 30 lat. Czy uważasz, że to jeszcze jest kara dożywocia, skoro jednak po jakimś czasie skazany na dożywocie wychodzi z więzienia? Napisz.

 • umowa dożywocia

  Witam, mam pytanie odnośnie umowy dożywocia, a mianowicie jeżeli spiszę taką umowę z członkiem rodziny w zamian za mieszkanie to czy to mieszkanie będę mogła sprzedać i kupić nowe a umową dożywocia będzie automatycznie objęte nowe mieszkanie czy trzeba po raz drugi spisać taką umowę? Bardzo proszę o