Wypowiedzi na forum o:

nastolatka

  • Nastolatek w Uberze

    Czy wasze nastolatki korzystają z Ubera/Bolta/innych tego typu aplikacji? Jestem ciekaw co myślicie o tego typu przejazdach, nie mogę się do końca przekonać czy to na pewno bezpieczne.

  • Dziennik dla nastolatka

    Gdzieś mi kiedyś mignęła reklama, ale nie znajdę na pewno. Szukam czegoś w rodzaju dzoennika do zapisywania dla nastolatek (wdzięczność, cele, plany). W moich czasach był Kalendarz Szalonego Małolata. Czy teraz jest coś takiego?

  • Co druga nastolatka puszcza się na POLSZE.ONLINE

    Jestem przerażona że teraz prawie każda nastolatka puszcza się na stronie POLSZE.ONLINE Co na to rodzice ?

  • Regulacja emocji u nastolatki

    Polećcie proszę jakieś fajne książki/ ćwiczenia dla nastolatek (córka ma 16 lat), by poćwiczyć regulację emocji. Ona w stresie często widzi wszystko zero- jedynkowe, w czarnych kolorach. Chciałaby wiedzieć, jak skutecznie samej wrócić do równowagi. Z góry dziękuję

  • Jak zmusić nastolatka do aktywności fizycznej

    psychologa, ten twierdzi że przecież nie zmusza nastolatka do aktywności, skoro ten tej aktywności nie chce. I oczywiście zgadzam się z tym, ale rozumiem też rodziców chłopaka. Macie jakieś doświadczenia w temacie? Da się jakoś młodego człowieka zmotywować ?

  • Re: Nastolatek w Uberze

    Doprecyzuj nastolatka. Bardziej 12 czy 17. Korzystał jako bodajże 15 latek, ale w grupie.

  • Nastolatek - kradzież

    14 latek został przyłapany w sklepie na próbie kradzieży (ciuchów). Po fakcie nie wyglada na przejętego, tj tłumaczy to tym, że chcial zobaczyć, czy mu się uda czy nie. Wcześniej raz przyznał się, że ukradł kasę z portfela (ojca) - przyznał się w sumie dlatego, że kwota byla znaczna i nie dało sie

  • Re: Nastolatek w Uberze

    Większość kierowców UBERa to ewentualnie może świntuszyć w swoim rodowitym języku... Co przeciętnej nastolatki nie poruszy :p Już dawno z polskim kierowca nie jechałam, ostatnio z gostkiem z Egiptu, mieliśmy miłą pogawędkę o tym, jak dziś w tym Egipcie jest. -- Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy

  • Nastolatek sam w domu kilka dni?

    Nastolatek lat 14. Leczy się na depresję od dwóch miesięcy i już jest spokojniejszy, widać, że leki działają, a było źle. O terapii obecnie nie ma mowy, zostaje sama farmakoterapia. Jednak wątek nie o tym. Z mężem szykuje się nam kilkudniowy (max 4 dni) wyjazd. Wolałabym zabrać syna z nami, mimo, ze

  • Książka dla nastolatki.

    Znów o książkach na prezent 🙈 Ematka wie wszystko, więc: potrzebuję książki dla miłośniczki Percego Jacksona. Przeczytała już chyba wszystko, co jest w bibliotece, teraz czyta przygody kolejnych mitologicznych bohaterów, niedawno kupiła jakąś nową. Więc nie odważę się z tej serii, ale może