Po 6 - 8 godzinach krem do twarzy Vichy Mineral 89, zaczyna podrażniać moje oczy. Pomimo tego, że zawsze nakładam go daleko od oczu, po paru godzinach oczy łzawią i zaczynają szczypać.
Czytam wiele komentarzy od Łukasza Litewki i ktoś tam napisał że widać było po oczach, że dobre oczy miał=dobry człowiek. Że oczy są zwierciadłem duszy. I tak naprawdę my o tym niby wiemy,ale tak sobie pomyślałam u nas w pracy -no i faktycznie te "dobre oczy"mają te fajne osoby,fajni kierownicy.A ci
Dziewczyny potrzebuje wyjechać sama na kilka dni. Jestem zmęczona przebodzcowana i potrzebuje chwili dla siebie. Znacie jakieś fajne miejsce w okolicy do ok 100 km od Katowic? Jakiś hotel ze spa i dobrym jedzeniem
Ostatnio sama zwróciłam na to uwagę, że jak z kimś rozmawiam służbowo czy prywatnie zawsze patrzę prosto w oczy. Centralnie. Rozmówca po jakimś czasie ucieka swoim wzrokiem. Uświadomiłam siebie, że chyba w tej rozmowie dominuję, ale fakt jest taki, że dokładnie słucham słów wypowiedzianych .
Po czym odjechał na Ukrainę i tam ze Lwowa nakręcił filmik z pseudoprzeprosinami . Nieźle się na tej wojnie wzbogacił szmalcownik jeden !
Czy obecność w/w składnika, ma jakiekolwiek znaczenie dla zdrowia oczu?
Dla kobiety po 40tce, zmarszczki tzw jurze łapki i rano trochę worków pod oczami. Coś faktycznie działającego.
Monika Jaruzelska, Natalia Niemen, Matylda Damiecka... Przyjrzyjcie sie, Oczy po ojcach...widzita to? Gasnice podesle poste restante. -- 😜Spokoj musi byc, chocby matke wieszali😜
Po urodzeniu się dziecka kilka lat nie pracowałam. Pracuję od 2 lat. Nie mieszkamy w Polsce. Odkąd pracuję płacimy wszystko pół na pół. Do pracy dojeżdżam pociągiem. W niedzielę nie mam tak wczesnego pociągu a więc pozostaje taxi albo mąż, który podwozi mnie w jedną stronę . Oprócz tego, mąż raz w
Po poprzednich dwóch założeniach rzęs (robię od dawna) miałam paskudną alergię, strasznie swędziały mnie powieki i okolice pod oczami, potem były i są okropnie wysuszone, złuszczone. Teraz byłam kolejny raz, gdyby było to samo to bym oczywiście zdjęła, ale jest super, tylko pod oczami została mi