Polska

Wypowiedzi na forum o:

Polska

  • Zełenski prezydentem Polski

    Myśl,że Zełenski byłby lepszym prezydentem Polski niż Nawrocki. Nie żartuję.

  • Będzie stała baza USArmy w Polsce!

    Amerykanie pozytywnie odpowiedzieli na Polską propozycję dot. organizacji/budowy stałego garnizonu USArmy w Polsce. Są trzy propozycje lokalizacyjne. Co typujecie? Musi być blisko duży poligon, miejsce na domy dla żołnierzy, infrastruktura, blisko do lotniska i dużego miasta. Co typujecie?

  • Co lepsze dla Polski?

    Trudna do współpracy Ukraina? Czy Ukraina w ostrym sporze z Polską? Uważam, że Nawrocki jak prezydent RP zawiódł na całej linii gdyż pomylił się w ocenie tego kto jest groźniejszy dla Polski. Na kubeł zimnej wody na głowę Nawrockiego jest już za późno. Jednakże ma mozolne przywracanie poprawnych

  • Okruchy Polski

    Wojciech Orliński Okruchy Polski Ten komiks kończy się wyrazem nadziei, że ich dzieci „wyrwą się z tego cyklu”, traum dziedziczonych z powodu błędów poprzednich pokoleń. No cóż, my też mieliśmy takie nadzieje. Wyszło, jak wyszło. Ale trzymam kciuki! Wielu ludzi z zasady nie czyta komiksów, a więc

  • Polska ekonomicznym drapieżcą?

    Polska znokautowała sąsiadów - Czesi i Słowacy patrzą na nas z zazdrością. Ale gdyby PiS rządził dłużej to i u nas byłby płacz i zgrzytanie zębów. "Przełomowy moment, w którym drogi Polski i Czech oraz Słowacji zaczęły się wyraźnie rozchodzić, nastąpił podczas globalnego kryzysu finansowego w latach

  • Jak Ukraińcy zajęli Polskę

    21 maja ukraińska diaspora w Polsce obchodziła Dzień Wyszywanki. To święto wydaje się wymyślone specjalnie po to, aby prowokować Polaków i zaznaczać swoją obecność. Co powiedziałyby dziesiątki tysięcy ofiar rzezi wołyńskiej — czy byłyby w stanie wyobrazić sobie, że po ulicach polskich miast chodzą

  • Polska w finale Eurowizji

    Polska dzisiaj w finale Eurowizji 2026 1. Które miejsce obstawiacie? 2. Kto wg was wygra finał? Ja obstawiam miejsce 15. Polski. Wg mnie wygra Szwecja.

  • Nieoczywisty citi break w Polsce

    Na stanie nastolatek, uwielbiający zwiedzanie (tak mam fajny egzemplarz na stanie - na hasło "muzeum" stoi w drzwiach gotowy do wyjścia 😀). I szukam pomysłu na 3-4 dniowy city break w Polsce w sierpniu (ze względów budżetowych raczej Polska, w lipcu mamy "powazniejszy" wyjazd), gdzie można

  • Walczymy o Polskę???

    Pan Romanowski podobno walczy o Polskę gdzieś za granicą. Czy on uważa że wszyscy tu są debilami!!!! Nie ucieka z Polski po "Solidarności". Nie mamy okupacji. Mamy w Polsce prezydenta rząd i wielu polityków i polskie

  • Busy Polska Belgia codziennie

    🚐 Busy Polska Belgia codziennie – Maxi Bus | przewozy door to door 🇵🇱➡️🇧🇪 Jeśli ktoś szuka sprawdzonego transportu i interesują go **busy Polska Belgia codziennie**, to warto zwrócić uwagę na firmę **Maxi Bus**. Coraz więcej osób wyjeżdża do pracy do Belgii albo regularnie wraca do Polski,