Więcej o:

stylizacje

Wypowiedzi na forum o:

stylizacje

 • Moda. Styl. Gdzie podglądać stylizacje?

  Mam juz klasyczne stylizacje dodane na Insta, polecone przez Kotejkę (jeszcze raz dziękuję), ale chciałabym jeszcze coś bardziej urozmaiconego, ciekawego, kolorowego. Możecie coś/kogoś polecić? Może być Insta, może być strona internetowa.

 • Re: Stylizacja Lubomirskich na koronacji

  Stylizacja stylizacją, ale co ten człowiek wygaduje ?????

 • Re: Stylizacja Lubomirskich na koronacji

  iwoniaw napisała: > Stylizacja stylizacją, ale co ten człowiek wygaduje ????? O to to właśnie. Czytałam ten kuriozalny wywiad z nim. Coś niesamowitego. A zdjęcia Skiby z tą jego panną w przezroczystej sukience- o rany, o rany, o rany.

 • Re: Stylizacja- czarna ołówkowa spódnica.

  Duża nonszalancko noszona koszula. Byle nie dopasowana do ciała. Zobacz wcześniejsze stylizacje Viktorii Beckham, u Zosi stylistyki jest odcinek dość świeży.

 • Re: Kolory ubrań stylizacje

  Z tego co pisała, to była studentką, pracującą zdalnie, a jej ulubione stylizacje to były glany i koszulki z czaszkami :) -- Wiosenne majowe dzieci urodzone w lutym?

 • Re: Stylizacja Lubomirskich na koronacji

  Naprawdę nie chcę być złośliwa, ale jak otwarło mi się zdjęcie z coronations party to byłam przekonana, że on jest z swoją matką. Czy nikt nie mógł zająć się jej stylizacją?? Ja nisko urodzona ... a zęby mnie bolą jak na nich patrzę.

 • Re: Stylizacja Lubomirskich na koronacji

  Dałoby się ograć jakoś te sylwetkę, ale wiele psuje wielki kapelinder i buty. A sylwetkę powiększa jaskrawy odcień sukienki. Całość sprawia wrażenie, jakby stylizacje dobierała jej największa wrogimi. -- Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi, mąż wbija gwoździe, pilnuje

 • Re: Moda. Styl. Gdzie podglądać stylizacje?

  Podłączę się pod wątek. Lubię oglądać ciekawe stylizacje. A jakieś instagramerki modowe, ale w rozmiarze 42 znacie, polecacie? Wiem, że to nie rozmiar typowej ematki ;) ale może ktoś jednak przypadkiem widział ;)

 • Stylizacja dla kobiety z nadwagą

  Błagam, Wy umiecie w sekundę coś Znaleźć. Rozmiar 44, dość wysoka, nogi ujdą, brzuch i ramiona koszmar. Podpowiedzcie mi niebanciową stylizację na imprezę taneczna gdzie mam być główna bohaterka ? Bardzo bardzo proszę. Od zalando wychodzą mi już oczy

 • Re: Moda. Styl. Gdzie podglądać stylizacje?

  magata.d napisała: > Podłączę się pod wątek. Lubię oglądać ciekawe stylizacje. A jakieś instagramerk > i modowe, ale w rozmiarze 42 znacie, polecacie? Wiem, że to nie rozmiar typowej > ematki ;) ale może ktoś jednak przypadkiem widział ;) Spróbuj hashtagu #midsize