szpital

Wypowiedzi na forum o:

szpital

  • Czarny poniedziałek w szpitalach

    W poniedziałek 20 kwietnia rusza w szpitalach "czarny tydzień", czyli protest Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych. Koalicja ma bardzo słabe kadry, cierpi na brak fachowców, ludzi rzetelnie wykształconych, oni nawet wypowiedzieć się merytorycznie nie potrafią a co mówić rządzić.

  • Dziecko przeżyli aborcje w lubelskim szpitalu

    - zgroza! Horror ! Ten szpital nie jest juz godny swego patrona kard tysiąclecia . Proponuję zmiany patrona na dr J Mengele.. będzie bardziej adekwatne do zaistniałej sytuacji

  • Upokarzające traktowanie w szpitalu

    Moja mama leży w szpitalu i jestem wściekła, bezradna i naprawdę przygnębiona tym, co opowiada. W jej sali leży pacjentka, która sprawia wrażenie osoby w bardzo złym stanie psychicznym albo po prostu skrajnie bezradnej. Nie dba o higienę, choć teoretycznie chyba jest w stanie się samodzielnie

  • Recepta poszpitalna a szpital rehabilitacyjny

    Teściowa przy wypisie ze szpitala dostała recepty na leki które powinna przyjmieac po szpitalu. Prosto z niego trafiła do szpitala rehabilitacyjnego, gdzie zgodnie z zaleceniami z wypisu te leki dostaje, więc ich nie wykupiwalusmy. Jednak niedługo minie miesiąc i ważność recept i zastanawiam się czy

  • Re: Szpitale

    Teraz chyba rozumiecie, dlaczego NFZ musi likwidować onkologię, porodówki i całe szpitale, skoro banda oszustów z Koalicji Obywatelskiej zarządza szpitalami, na których żerują członkowie Koalicji Obywatelskiej? Pomimo przyjęcia rezygnacji oszusta Kacprzaka - przewodniczącym Rady Nadzorczej Szpitala

  • Dyr. szpitala porwał karetkę. Pojechał nią po..

    Dyrektor szpitala porwał karetkę. Pojechał nią po krewną posłanki KO. Czyli koryciarstwa ciag dalszy. "Dyrektor ds. administracyjnych knurowskiego szpitala, związany z Koalicją Obywatelską, bezprawnie użył karetki do przewiezienia pacjentki – stwierdził zarząd placówki w zawiadomieniu do gliwickiej

  • Re: Szpitale

    Ten to wstydu nie ma! - Można powiedzieć, że gdyby wybory prezydenckie (...) wygrał kandydat KO Rafał Trzaskowski, to właściwie taki szpital, a właściwie patologię Szpitala Południowego mielibyśmy w całej Polsce - powiedział w Sejmie Zbigniew Bogucki.

  • Re: Szpitale

    Bogucki jako wojewoda zachodniopomorski wyrzucił 30 mln zł na szpital-widmo, który nie przyjął żadnego pacjenta. Pieniądze przeznaczone na walkę z pandemią wydał na gadżety reklamowe z nadrukiem "Bogucki" a dziś wychodzi na mównicę sejmową i moralizuje o działalności szpitali. A tak przy okazji: ile

  • Re: Szpitale

    Jak wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki „zbudował” szpital covidowy w Szczecinie W grudniu 2020 roku mieszkańcy Pomorza Zachodniego dowiedzieli się, że w Netto Arenie, hali sportowej przeznaczonej do koszykówki i koncertów, powstaje nowoczesny szpital tymczasowy na 150 łóżek, z respiratorem

  • Re: Szpitale

    napisała: > Dostał szpital, a nie działacz partyjny Herr Donalda Bezdomnego. -- Jerzy Brala @jbralak Dec 28 No bo oni byli pewni, że Romanowski jest na Dominikanie.😊😅