Bella Hadid przeszła metamorfozę. Teraz robi sobie trwałą, a fani? Są zachwyceni jej nowym lookiem

Bella Hadid wygląda teraz jak gwiazda disco. Modelka, znana ze swoich długich, prostych włosów; postawiła na totalne odświeżenie swojego looku. Trwała ondulacja jej służy? Fani są zaskoczeni, że ich idolka może być jeszcze piękniejsza.

Nowa stylizacja Belli Hadid stanowi przekonujący argument za najbardziej nieoczekiwanym trendem fryzjerskim 2023 roku. Burza loków z fikuśnym przedziałkiem na bok prezentuje się niecodziennie, ale robi ogromne wrażenie. Zwłaszcza u modelki, która na co dzień występuje w prostych włosach.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bella Hadid w lokach robi furorę w sieci. Fani są zachwyceni

Moda na trwałą ondulację w stylu lat 80. powraca między innymi również dzięki Belli Hadid. Amerykańska modelka zdecydowała się na nietypową metamorfozę. Zrezygnowała ze swoich długich, lśniących, zupełnie prostych włosów na rzecz loków. Kręcone włosy nadają jej jeszcze bardziej egzotycznego wyglądu, a dzięki asymetrycznemu przedziałkowi wyglądają niesamowicie elegancko. Fani nie kryją zachwytu pod jednym z najnowszych zdjęć na jej Instagramie.

Gdy myślę sobie „czy Bella Hadid może być jeszcze piękniejsza?" To za każdym razem udowadniasz mi, że tak.
Sprawiasz, że tęsknię za moimi naturalnymi, kręconymi włosami!
Kręcone włosy niesamowicie ci pasują! Marzę o takiej fryzurze od lat. Może teraz się na nią zdecyduję.

- czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie Belli Hadid. 

 

Modne fryzury 2023: Trwała ondulacja powraca w wielkim stylu

Bella Hadid nie jest jedyną celebrytką, która w ostatnim czasie postanowiła zmienić swoją fryzurę. Do stylizacji rodem z lat 80. sięgnęły w ostatnim czasie Katie Holmes czy Emily Ratajkowski. Katie pojawiła się w Nowym Yorku w luźnych, kręconych kosmykach, a Emily postawiła na sprężyste loczki. Z pełnym przekonaniem możemy więc stwierdzić, że w tym roku wyjątkowo modną stylizacją będą kręcone włosy. Możemy spróbować wykonać fryzurę samodzielnie w domu lub pójść do profesjonalnego salonu. Przy odpowiednim doborze długości włosów oraz wielkości loków, taki styl może pasować do każdego rodzaju twarzy. Loki od zawsze przyciągały wzrok, warto wypróbować na nadchodzącą wiosnę i lato coś nowego.

Więcej o: