lato

Wypowiedzi na forum o:

lato

  • Dom w Hiszpanii na stare lata a upa艂y

    Od wielu lat w艣r贸d celebryt贸w popularne jest kupowanie dom贸w w Hiszpanii. Ostatnio kupi艂a Katarzyna Dowbor id膮c w 艣lady swojego syna i Koroniewskiej, kt贸rzy maj膮 tam dom od lat, podobnie jak ich przyjaci贸艂ka Dorota Szel膮gowska. W艣r贸d znajomych r贸wnie偶 mam osoby, kt贸re taki maj膮 plan na stare lata. W

  • 100 lat Marilyn Monroe

    Urodzi艂a si臋 dok艂adnie 100 lat remu. My艣l臋 偶e gdyby do偶y艂a staro艣ci zrobi艂aby prawdziw膮 rewolucj臋 w Hollywood i nie tylko. -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.

  • Wygodne buty na lato...

    Powiedzcie w czym chodzicie w lato? Kupi艂am wczoraj klasyczne birbenstocki, no i dzi艣 mi te buty bardzo stopy zm臋czy艂y, pomimo zastosowania spreju z jedwabiu. Czy mozna w nich chodzi膰 w skarpetkach czy obciach? Ja duzo chodz臋, bo lubie, ale nawet pomimo spadku wagi ostatnio (wa偶臋 teraz 59 wiec to

  • 10 lat temu Brytyjczycy zag艂osowali za brexitem

    jak ten czas szybko leci. To ju偶 lat! zlecia艂o jak z bicza strzeli艂. Czy Brytyjczycy s膮 z tego faktu zadowoleni? Trudno powiedzie膰 bo obie strony k艂ami膮 w tym temacie jak naj臋te. Tymczasem elity faktycznie jojcz膮, ze stracili lukratywne posadki i interesy. Przeci臋tnemu Brytyjczykowi to dzi艣 zwisa.

  • lata pustki tabele

    hej, Dawno dawno temu mia艂am tabele do obliczania lat pustki, ale gdzie艣 je zapodzia艂am. Niestety dost臋pne darmowe programy obliczaj膮 je w r贸偶ny spos贸b - w zale偶no艣ci od programu wychodz膮 r贸偶ne lata pustki ;) Czy mo偶ecie podpowiedzie膰, gdzie je znajd臋, albo, kt贸ry program prawid艂owo je liczy? Z g贸ry

  • Sto lat...

    psisynu! 5 lat dzi艣 ko艅czy 馃グ Wyrzucajcie wasze zwierza!

  • David-Attenborough ko艅czy sto lat!

    -lubicie ogl膮da膰 jego filmy przyrodnicze? bo ja tak .. nast臋pnych stu ;lat!

  • David Attenborough ma 100 lat!

    Uwielbiam jego programy. Mi臋dzy innymi z tego powodu kupili艣my wiele lat temu nasz pierwszy telewizor High Definition. :)

  • Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowa艂am

    Mam 30 lat i od 13 r.偶. sta艂e lecz臋 si臋 na silne zaburzenia depresyjno-l臋kowe. Bra艂am ok 40 r贸偶nych lek贸w psychotropowych,wielokrotnie by艂am w psychiatrykach, przesz艂am przez oddzia艂y dzienne, terapie, ketamin臋 i nawet ELEKTROWSTRZ膭SY. Po wstrz膮sach mam tylko problemy z pami臋ci膮 od kilku lat,

  • Te偶 studiowa艂em 6 lat (powtarza艂em jeden rok)

    I mam tysi膮c z艂otych na r臋k臋 .:) A s膮 tacy kt贸rzy nawet tego nie maj膮.