lato

Wypowiedzi na forum o:

lato

  • Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

    Od wielu lat wśród celebrytów popularne jest kupowanie domów w Hiszpanii. Ostatnio kupiła Katarzyna Dowbor idąc w ślady swojego syna i Koroniewskiej, którzy mają tam dom od lat, podobnie jak ich przyjaciółka Dorota Szelągowska. Wśród znajomych również mam osoby, które taki mają plan na stare lata. W

  • 100 lat Marilyn Monroe

    Urodziła się dokładnie 100 lat remu. Myślę że gdyby dożyła starości zrobiłaby prawdziwą rewolucję w Hollywood i nie tylko. -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.

  • Wygodne buty na lato...

    Powiedzcie w czym chodzicie w lato? Kupiłam wczoraj klasyczne birbenstocki, no i dziś mi te buty bardzo stopy zmęczyły, pomimo zastosowania spreju z jedwabiu. Czy mozna w nich chodzić w skarpetkach czy obciach? Ja duzo chodzę, bo lubie, ale nawet pomimo spadku wagi ostatnio (ważę teraz 59 wiec to

  • 10 lat temu Brytyjczycy zagłosowali za brexitem

    jak ten czas szybko leci. To już lat! zleciało jak z bicza strzelił. Czy Brytyjczycy są z tego faktu zadowoleni? Trudno powiedzieć bo obie strony kłamią w tym temacie jak najęte. Tymczasem elity faktycznie jojczą, ze stracili lukratywne posadki i interesy. Przeciętnemu Brytyjczykowi to dziś zwisa.

  • lata pustki tabele

    hej, Dawno dawno temu miałam tabele do obliczania lat pustki, ale gdzieś je zapodziałam. Niestety dostępne darmowe programy obliczają je w różny sposób - w zależności od programu wychodzą różne lata pustki ;) Czy możecie podpowiedzieć, gdzie je znajdę, albo, który program prawidłowo je liczy? Z góry

  • Sto lat...

    psisynu! 5 lat dziś kończy 🥰 Wyrzucajcie wasze zwierza!

  • David-Attenborough kończy sto lat!

    -lubicie oglądać jego filmy przyrodnicze? bo ja tak .. następnych stu ;lat!

  • David Attenborough ma 100 lat!

    Uwielbiam jego programy. Między innymi z tego powodu kupiliśmy wiele lat temu nasz pierwszy telewizor High Definition. :)

  • Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowałam

    Mam 30 lat i od 13 r.ż. stałe leczę się na silne zaburzenia depresyjno-lękowe. Brałam ok 40 różnych leków psychotropowych,wielokrotnie byłam w psychiatrykach, przeszłam przez oddziały dzienne, terapie, ketaminę i nawet ELEKTROWSTRZĄSY. Po wstrząsach mam tylko problemy z pamięcią od kilku lat,

  • Też studiowałem 6 lat (powtarzałem jeden rok)

    I mam tysiąc złotych na rękę .:) A są tacy którzy nawet tego nie mają.