Cezary Kawecki

Redaktor serwisu Sport.pl

Pasjonat wszelkich wydarzeń związanych z piłką, bramkami i boiskiem. Pierwszy świadomie obejrzany mecz - Legia vs Widzew (2001 rok). Pierwszy świadomie obejrzany Mundial - 2002. Głównie Premier League i LaLiga, ale tak po prawdzie przygarniam wszystko co możliwe. Dodatkowa pasja - statystyki piłkarskie, dane, cyferki i liczby, którymi dzielę się na Twitterze. Po godzinach - skoki narciarskie i lekkoatletyka. Zawodowo spełniałem się na kilku fanowskich portalach, pisałem dla lokalnego łódzkiego serwisu informacyjnego. https://twitter.com/CezaryKawecki

 • Obowiązkowe święta kościelne w Polsce. Kiedy wypadają w 2023 roku?
 • Święta nakazane w Polsce. Kiedy wypadają w 2023 roku?

  Święta nakazane w Polsce. Kiedy wypadają w 2023 roku?

  Święta nakazane w Polsce dotyczą bezpośrednio kwestii uczestnictwa we Mszy świętej. W ciągu roku występuje kilka takich okazji, w których wierni są zobowiązani do pojawienia się w kościele. Kiedy takie dni wypadają w 2023 roku? Jakie święta wówczas obchodzimy?

 • Święta obowiązkowe w Polsce. Co to jest? Kiedy wypadają w 2023 roku?
 • Kalendarz wędkarski - grudzień 2023. Czy wybierać się na ryby w grudniu?

  Kalendarz wędkarski - grudzień 2023. Czy wybierać się na ryby w grudniu?

  Każdy miłośnik wędkarstwa chciałby wiedzieć, kiedy najlepiej jest udać się nad wodę, aby nie wrócić do domu z pustymi rękami. Kalendarz brań wędkarskich pozwala na wskazanie terminu, w którym ryby będą bardziej chętne do podpłynięcia pod spławik. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na grudzień 2023.

 • Kiedy wybrać się na ryby? Kalendarz wędkarski - listopad 2023

  Kiedy wybrać się na ryby? Kalendarz wędkarski - listopad 2023

  Miłośnicy wędkarstwa wiedzą, że warto sprawdzać kalendarz brań wędkarskich, który pozwala na wskazanie najlepszych terminów połowów. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na listopad 2023, który wskazuje, w jakim czasie można liczyć na największe branie.

 • Kiedy wybrać się na wędkowanie? Kalendarz wędkarski - październik 2023

  Kiedy wybrać się na wędkowanie? Kalendarz wędkarski - październik 2023

  Kalendarz brań wędkarskich jest przydatnym narzędziem, dzięki któremu można zwiększyć swoje szanse na złapanie dorodnego okazu podczas połowu ryb. Pozwala on na wskazanie terminu, w którym ryby potencjalnie będą lepiej brały. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na październik 2023.

 • Kalendarz wędkarski - wrzesień 2023. Sprawdź, kiedy masz szanse na udany połów
 • Kalendarz wędkarski - sierpień 2023. Kiedy mamy szanse na udany połów?
 • Kalendarz wędkarski - lipiec 2023. Harmonogram - kiedy wybrać się na połów?

  Kalendarz wędkarski - lipiec 2023. Harmonogram - kiedy wybrać się na połów?

  Osoby, które uwielbiają spędzać czas z wędką nad wodą często poszukują skutecznych metod na to, aby połów zakończyć z efektownymi okazami i osobistą satysfakcją. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi, jednym z najbardziej przydatnych jest kalendarz brań, który pozwala określić najlepszy czas na wędkowanie. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na lipiec 2023.

 • Kalendarz wędkarski - czerwiec 2023. Sprawdź harmonogram i szanse na udany połów

  Kalendarz wędkarski - czerwiec 2023. Sprawdź harmonogram i szanse na udany połów

  Osoby, które uwielbiają spędzać czas z wędką nad wodą często poszukują skutecznych metod na to, aby zakończyć dzień z efektownymi okazami. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi, jednym z najbardziej przydatnych jest kalendarz brań, który pozwala określić najlepszy czas na wyprawę na połowy. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na czerwiec 2023, który wskazuje, w jakim czasie można liczyć na największe branie.

 • Kalendarz wędkarski - maj 2023. Sprawdź, kiedy masz szanse na udany połów

  Kalendarz wędkarski - maj 2023. Sprawdź, kiedy masz szanse na udany połów

  Pasjonaci łowienia ryb nierzadko poszukują najlepszych metod na to, aby udać się na połów w odpowiednim czasie. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi, jednym z najbardziej przydatnych jest kalendarz wędkarski, dzięki któremu można określić najlepszy czas na wyprawę nad zbiornik wodny. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na maj 2023, który wskazuje, w jakim czasie można liczyć na największe branie.

 • Kalendarz wędkarski - kwiecień 2023. Harmonogram, szanse na udane połowy

  Kalendarz wędkarski - kwiecień 2023. Harmonogram, szanse na udane połowy

  Pasjonaci łowienia ryb nierzadko poszukują najlepszych metod na to, aby udać się na połów w jak najlepszym okresie. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi, jednym z najbardziej przydatnych jest kalendarz wędkarski, dzięki któremu można określić najlepszy czas na wyprawę nad zbiornik wodny. Poniżej przedstawiamy harmonogram brań na kwiecień 2023, który wskazuje, w jakim czasie można liczyć na największe branie.

 • Kalendarz wędkarski - marzec 2023. Harmonogram, szanse na udane łowy
 • Kalendarz wędkarski - luty 2023. Sprawdź szanse na udane łowy

  Kalendarz wędkarski - luty 2023. Sprawdź szanse na udane łowy

  W jakim okresie najlepiej jest wybrać się na ryby? Jaki termin wędkowania w lutym 2023 wybrać, aby móc liczyć na udane łowy? Przydatnym narzędziem do planowania połowów jest harmonogram, dzięki któremu można określić najlepszy termin na wędkowanie. Przedstawiamy kalendarz brań na luty 2023.

 • Kalendarz wędkarski - styczeń 2023. Harmonogram i szanse na udane łowy

  Kalendarz wędkarski - styczeń 2023. Harmonogram i szanse na udane łowy

  Pasjonaci połowów, bazując na doświadczeniach, wiedzą kiedy jest najlepsza pora na złowienie danej ryby i jakie warunki są optymalne, aby móc liczyć na udane wędkowanie. Szczególnie przydatny jest harmonogram, który pozwala określić najlepszy termin wyprawy nad zbiornik. Przedstawiamy kalendarz brań na styczeń 2023.

 • Kalendarz wędkarski 2023. Harmonogram, daty, fazy księżyca

  Kalendarz wędkarski 2023. Harmonogram, daty, fazy księżyca

  Pasjonaci łowienia ryb doskonale wiedzą, kiedy jest najlepsza pora na złowienie danej ryby i jakie warunki są optymalne, aby móc liczyć na udane łowy. Szczególnie przydatny jest harmonogram, który pozwala określić najlepszy czas na wyprawę nad zbiornik. Poniżej przedstawiony kalendarz brań 2023 pokazuje w jakim czasie warto wybrać się na połów.

 • Kiedy wypadają ferie zimowe 2023? Lista województw i terminy

  Kiedy wypadają ferie zimowe 2023? Lista województw i terminy

  Przypadająca na zimowe miesiące 2-tygodniowa przerwa od zajęć szkolnych to czas, na który czeka wielu uczniów. Jak co roku, terminy odpoczynku od lekcji są ustalane dla każdego z województw. Kiedy wypadają ferie zimowe 2023? Gdzie zaczynają się najwcześniej, a gdzie najpóźniej? Sprawdzamy.

 • Kiedy wypada Wielkanoc 2023? Poznaj datę i zaplanuj przygotowania

  Kiedy wypada Wielkanoc 2023? Poznaj datę i zaplanuj przygotowania

  Wielkanoc jest jednym z tych świąt, które każdego roku obchodzone są innego dnia. Istnieje jednak prosta zasada, która pozwala określić, kiedy dokładnie ono wypada. Kiedy obchodzi się Wielkanoc w 2023 roku? Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie.

 • Najmniejsze rasy psów: charakterystyka, usposobienie, rozmiary

  Najmniejsze rasy psów: charakterystyka, usposobienie, rozmiary

  Małe psy są świetnym wyborem dla osób, które oczekują od czworonoga nieskończonej dawki miłości, uroku i zabawy. Stanowią również doskonały wybór dla tych, którzy mieszkają w małym mieszkaniu lub domu. Jakie są najmniejsze rasy psów? Przedstawiamy ich przegląd.

 • Największe rasy psów: charakterystyka, usposobienie, rozmiary

  Największe rasy psów: charakterystyka, usposobienie, rozmiary

  Duże psy wzbudzają podziw, niezależnie od tego, gdzie się pojawią. Niektóre z nich mogą nawet wywoływać niemały strach z uwagi na swoje rozmiary, jednak w wielu przypadkach nie jest on do końca uzasadniony. Jakie są największe rasy psów? Przedstawiamy przegląd masywnych "psich" przyjaciół.