medycyna

Wypowiedzi na forum o:

medycyna

  • Czy medycyna jest dziedziczna ;-) ?

    Czy znacie dzieci lekarzy które NIE poszły (skończyły/ wybierają się) na medycynę ? Jakie studia (lub inny kierunek życia) wybrały?

  • przygotowanie do medycyny

    drogie brawo, co radzicie w ramach przygotowań do medycyny. - cel - rozpocząć studia za dwa lata (założenie, że matura będzie pisana dwa razy) - obecnie klasa 3 - stan wiedzy biologia i chemia- zero - stan wiedzy matematyka - średnio - stan wiedzy polski - miernie - stan wiedzy angielski - średnio

  • Re: przygotowanie do medycyny

    Tego nie wiem. Ale byłam na biolchemie i słabi uczniowie nie startowali na medycynę.

  • Re: przygotowanie do medycyny

    Chyba nie rozumiesz idei korków pod kątem medycyny. To jak u wróbelka jedna nóżka bardziej. Więcej zadań, inny stopień trudności. Gdybyś napisała, że on ma piątki u siebie, i czy zda na medycynę, to odpowiedzi byłyby inne. Matmy nie umieć? -- I patykiem po kracie.... Miło czytać, jak jak to

  • Re: przygotowanie do medycyny

    A młody człowiek chce studiować medycynę, czy to ambicja rodziców? Bo trudno mi uwierzyć, że kandydat na medycynę w 3 klasie LO ma wiedzę z chemii i biologii jak to określasz „zerowa”. A może zbyt surowo oceniasz stan jego wiedzy? -- Nie omieszkaj dać Świadectwa polskości Bądź Patriotą zmyślnie

  • Problem z medycyną pracy.

    Dzień dobry, ma takie pytanie: dwa lata temu byłam na badaniach w ośrodku, z którym mój pracodawca ma umowę na wykonywanie badań okresowych - w czasie wizyty lekarz medycyny pracy powiedział, że nie mogę pracować, bo mam fatalne wyniki (ogólnie lekarz był BARDZO nieprzyjemny, wręcz wulgarny). Mocno

  • Re: przygotowanie do medycyny

    >dzięki za dobre słowo, zdecydowanie motywacja to klucz W przypadku medycyny to akurat SAMOdyscyplina, nie motywacja.

  • Re: przygotowanie do medycyny

    Tylko, żeby dostać sie na medycynę musisz opanowac przedmiot na bardzo dobrze albo i jeszcze więcej.

  • Medycyna pracy - pytanie

    Dzień dobry, ma takie pytanie: dwa lata temu byłam na badaniach w ośrodku, z którym mój pracodawca ma umowę na wykonywanie badań okresowych - w czasie wizyty lekarz medycyny pracy powiedział, że nie mogę pracować, bo mam fatalne wyniki (ogólnie lekarz był BARDZO nieprzyjemny, wręcz wulgarny). Mocno

  • Re: przygotowanie do medycyny

    A ty na ile lat rozłożyłaś to zdawanie matury? Za ike lay chcesz docelowo dostac sie na medycynę?