Z okazji nowego roku nic nikomu nie życzę bo i tak nic to zmieni.
Ja wybiorczo 🤪. Oddaje pozyczone rzeczy. Pilnuje, zeby Nowy Rok dobrze w miare spedzic (bo taki bedzie niby caly rok). Wczesniej pilnowalam, zeby zyczenia pierwszy skladal facet, ale mi przeszlo. O polocy pomysle, czego bym sobie zyczyla. Szampan z tej okazji w lodowce. Dopije jutro, jedzac grzanki
Najlepszego w nowym roku szkolnym! Mądrych, wyrozumiałych i kreatywnych nauczycieli. Koleżeńskich rówieśników. Cierpliwości dla ematek i eojców. Powodzenia wszystkim emaciątkom! Specjalne uściski dla pierwszaków! Koszule wyprasowane, moje mają na później, więc jeszcze śpią, ale stresik wieczorny
Macie jakieś postanowienia na nowy rok? Jakieś cele do osiągnięcia? Ja dzisiaj chce sobie to przemyśleć i spisać. Wiem, że ciężko potem z realizacją, ale chce mieć jakiś drogowskaz.
Przyjmijcie je rownież ode mnie. Zyczę aby Nowy Rok 2026 był bez napięć i nie oczekiwanych informacji zwłaszcza w środkach masowego przekazu. Niech wreszcie zapanuje pokój i da ludziom wytchnienie i spokojne życie. Osobiste życzenia to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia ii bez kolejek do badań i
1, czyli ja. Ktora sie chce przed ranna zmiana po nowym roku pobyczyc i kulinarnie ugoscic. Wystarczy, czy mam kogos sciagnac? Chce spokoju w pizamie i uslugiwania sobie kulinarnie.
Nowy Rok zaczęłam od podróży więc ciekawe mi się zapowiada..o ile się speł na ta okolicznosc zakupić nowe kubki -- Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
Kurier też chce wejść w Nowy Rok bez zaległości? ;) -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do ogarnięcia, którą ciężko unieść - a wszyscy myślą, ze to coś od "kotka"... 😈
Nie, na razie obchodzimy swieta, wiec nie myslimy jeszcze o nowym roku. Tak wiemy, ze ty nie obchodzisz. -- Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
Nowy Rok, Nowy Rok, Kto wie co z soba nam przyniesie, Nowy Rok, Nowy Rok, Kolejna wiosne, lato, jesien, Nowy Rok, Nowy Rok, Nowe otwiera perspektywy, Nowy Rok, Nowy Rok, Oby szczesliwy! Kochani! Wszystkim - Do siego Roku! zyczy Woloduch -- Tylko piora nam sa na nic, Bo tu nikt nie umie pisac.