Wypowiedzi na forum o:

podróż

  • Wakacje z biurem podróży

    1) Z jakiego powodu wyjeżdżacie na wakacje z biurem podróży? 2) Czy jeśli jedziecie nad Bałtyk lub w Tatry to też z biurem podróży?

  • Podróże z bardzo ciężko chorym dzieckiem.

    Taka sytuacja : małżeństwo i ich bardzo chory, niepełnosprawny syn lat 22. Leżący, bez kontaktu, karmiony dojelitowo, pieluchy itd. Rodzice zabierają go w krótkie podróże, np na jeden dzień do Krakowa czy Wrocławia czy Berlina, teraz pojechali na 3 dni do Pragi. Z całym ekwipunkiem, pieluchami,

  • Podróże?! "Polecam" podróż koleją na Wielkanoc...

    Lubicie podróże?! No to "polecam" podróż koleją. W te święta wielkanocne tak "wygodnie" dojedziecie wieczorem na trasie Kraków-Wrocław-Poznań, żebyście się przypadkiem nie zdziwili... Jeśli chcecie wyjechać wieczorem, to PKP przygotowało dla Was specjalną niespodziankę: 5-godzinną czarną dziurę.

  • Podróże?! "Polecam" podróż koleją na Wielkanoc...

    Lubicie podróże?! No to "polecam" podróż koleją. W te święta wielkanocne tak "wygodnie" dojedziecie wieczorem na trasie Kraków-Wrocław-Poznań, żebyście się przypadkiem nie zdziwili... Jeśli chcecie wyjechać wieczorem, to PKP przygotowało dla Was specjalną niespodziankę: 5-godzinną czarną dziurę.

  • Podróż busem do Belgii

    Podróż busem do Belgii – Kompletny przewodnik, który pomoże Ci zaplanować idealny wyjazd Planujesz podróż do Belgii? Szukasz wygodnych, bezpiecznych i niedrogich busów do Belgii? Jeżeli tak – jesteś we właściwym miejscu! W tym obszernym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o

  • Re: Podróż życia

    Dla mnie podróż mojego życia była na Spitzbergen, niezapomniane doświadczenie. Polecam.

  • Re: Podróż życia

    Podróż życia- bez przesiadek - wybierz jedno ;p -- ,,Ja cale życie żyć nie bedę!" - Miecia z Łeby

  • Re: Podróż życia

    przepio napisała: > Niesamowite krajobrazy? O, nie wiedzialam ze już sie wpisałam w ten wątek rok temu, ale wtedy bylam na północy. Tam zdecydowanie więcej jest do zwiedzania, ale dopiero na dole kraju poczułam, że to jest chyba moja podróż życia

  • O podróżach słów kilka

    Niebiosa wysłuchały modłów i po dłuższej absencji powróciła na blog nasza Gospodyni z ciekawymi przemyśleniami. Tym razem dotyczą podróży. To ciekawe, że niektórzy cieszą się, że spędzą kilka dni w atrakcyjnym miejscu i nie zniechęca ich kilkudniowa podróż tam i nazad... -- Kto nie rozumie, musi

  • Re: Podróż życia

    O, ktoś wyciągnął mój wątek sprzed roku. Urodziny były, podróż życia jeszcze nie więc piszcie dalej i inspirujcie:) W międzyczasie byłam w Islandii i totalnie się zakochałam, na pewno wrócę. Trafia do mojej topki razem z Izraelem. Ale póki siły i kasa dopisują mogłabym się wyprawić gdzieś dalej.