Więcej o:

proces

Wypowiedzi na forum o:

proces

 • Jutro rusza proces za pomoc w aborcji

  Jutro zacznie się proces za pomoc w aborcji. Trzy lata więzienia grożą Justynie Wydrzyńskiej z Aborcyjnego Dream Teamu za przekazanie tabletek poronnych kobiecie, która chciała przerwać ciążę. Mąż tej kobiety doniósł na policję. Tu

 • Jak tam proces Macierewicza przeciwko Piątkowi?

  Jak tam proces Macierewicza przeciwko Piątkowi? Kilka lat temu zapowiadał gdy Piątek ujawnił Macierewicza agenturalną działalność. Nadal zastanawia się jak pozew wnieść? Jak pozew przeciw Piątkowi uzasadnić?

 • Heard - Deep proces stulecia....

  Tekst linku Będziemy obserwować celebrycki proces stulecia. Będzie to brzydki proces, bardzo brzydki. Dla niej i dla niego jest to walka o wszystko. Przegrany ma moim zdanie po karierze. Bezwzględnie on ma więcej do stracenia ? nie tylko w kwestii kariery. Jeżeli oskarżenia się potwierdzą już

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  O ile dobrze rozumiem w ogóle nie było procesu o przemoc. Depp wytoczył którejś z gazet proces o zniesławienie bo nazwali go żonobijcą i ten proces przegrał. A ten zapowiadany proces stulecia to też jest proces o znieslawienie wytoczony przez Deppa, tylko teraz byłej żonie. Rozwód był bez orzekania

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  Jakim poprzednim? Przecież nie było żadnego procesu. Ani o pobicie, ani o gwałt. Był rozwód, na dodatek bez orzekania o winie. A potem był proces o zniewsławienie, który Deep wytoczył jakiejś gazecie. Ten proces zresztą też nie jest o pobicie, tylko o zniesławienie.

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  Czy Depp i Heard zarabiają na transmisjach z procesu?

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  Nie przesadzaj z tym tytułem. Procesem stulecia do tej pory był proces o podwójne morderstwo OJ Simpsona, transmitowane wielu telewizjach na świecie. Wątpię czy ten żenujący spektakl miedzy bylymi małżonkami przebije to co się wtedy działo.

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  Nie wygrała. Deep przegrał proces z jakąś chyba brytyjską gazetą, która go nazwała żonobijcą. Procesu o pobicie, który Amber mogłaby wygrać nie było (i tu plotka - bo nie jestem pewna - oprócz jej własnego, który przegrała, ale to jeszcze przed Deepem).

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  Tez mi sie tak wydaje, przegrał proces z jakąś gazetą.

 • Re: Heard - Deep proces stulecia....

  W poprzednim procesie Amber udowodniła że została 14 razy pobita przez Deepa. Proces ten przegrał, sąd potwierdził że to ona jest ofiara.Teraz on walczy o swoje dobre imię dla niego to być albo nie być. Nie ma nic do stracenia. Deep jest alkoholikiem i narkomanem od lat nastoletnich.