Te zwierzęta są ci zapisane w gwiazdach! Jaki pupil pasuje do twojego znaku zodiaku?

Jakie zwierzęta pasują do twojego znaku zodiaku? Okazuje się, że przy wyborze odpowiedniego pupila, może ci pomóc astrologia. Zdaniem wielu w gwiazdach zapisany jest nie tylko los, ale także pasujący do ciebie zwierzak domowy. Przekonaj się, który z nich powinien zamieszkać właśnie z tobą.

Zdaniem astrologów każdy znak zodiaku wyróżnia charakter, który jest dopasowany do konkretnych zwierząt domowych. Odpowiedni wybór dotyczący pupila zagwarantuje ci silną więź, opartą na samych pozytywnych doznaniach. Zobacz, który z nich jest pisany właśnie tobie. Pamiętaj, że tego typu powiązania i wróżby warto traktować z dystansem. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zwierzęta dopasowane do znaku zodiaku. Pies to najlepszy przyjaciel dla Lwa, Barana i Bliźniąt 

Lew lubi być dominatorem i przejmować kontrolę nad wydarzeniami. Dlatego pies, który opiera swój żywot na barkach przywódcy, będzie dla niego idealnym wyborem. Wpatrzony we właściciela pupil to bez wątpienia wymarzony towarzysz dla zodiakalnych Lwów. Ten czworonóg to także dobry wybór dla Barana, który ceni sobie aktywny wypoczynek. Wielogodzinne spacery i ciągłe wyjazdy nad jezioro z pewnością ucieszą nie tylko psa, ale także jego opiekuna. Bliźnięta natomiast uwielbiają, to co nieprzewidywalne. Ich życie musi być pełne wrażeń i ekscytacji. Takie właśnie będzie, jeśli w ich otoczeniu pojawi się wspomniane zwierzę

Rak, Panna i Ryby wolą małe zwierzęta. Świetnym wyborem będzie szczur lub fretka

Rak jest wyjątkowo troskliwym znakiem zodiaku, dlatego też idealnie sprawdzi się jako opiekun zwierząt wymagających. Szczur lub fretka są stosunkowo małe, przez co będą idealnymi pupilami dla Panny, która lubi porządek i potrzebuje zwierzęcia łatwego do okiełznania. Zodiakalne Ryby to myśliciele, którzy preferują spokój. Ponadto uwielbiają spędzać czas we własnym domu, dlatego tego typu zwierzęta będą dla nich odpowiednimi towarzyszami. 

Byk, Strzelec i Skorpion lubią wyzwania. Najlepiej będą się czuły w obecności kota

Zodiakalne Byki są delikatne i emocjonalne, co sprawia, że łatwo im nawiązać więź z kotami. Z kolei Strzelec to znak ognia, cechuj go duży indywidualizm. Osoby spod tego znaku mają wyraźne wyznaczone granice i często podążają własnymi ścieżkami. Są to cechy bezsprzecznie podobne do tych, które wykazują te czwórnogi, dzięki czemu między pupilem a właścicielem będzie dużo zrozumienia, co niemalże gwarantuje powstanie silnej relacji. Skorpion natomiast bywa ciężki do rozszyfrowania, pamiętliwy i nieco wycofany, dlatego kot z podobnymi cechami to dla niego odpowiednie zwierzę.

Więcej o: