Paris Hilton zdradza swoje niecodzienne hobby. Po co jej aż 5 telefonów? Aż trudno w to uwierzyć

Paris Hilton była gościem czwartkowego odcinka "The One Show". Jej zaskakujące wyznanie wywołało niemałe poruszenie. Okazało się, że gwiazda posiada skrywaną do tej pory pasję. Jaką? Raczej nikt by na to nie wpadł.

Wizyty gwiazd w różnych programach potrafią wzbudzić niemałe emocje. Tak też było i tym razem, gdy słynnego Rylana Clarka odwiedziła Paris Hilton. Choć od lat wzbudza wiele kontrowersji w świecie show-biznesu, tym razem przeszła samą siebie. Co takiego zaciekawiło widzów? Wyjaśniamy.

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paris Hilton niedawno została mamą. Teraz znów jest o niej głośno

O Paris Hilton znowu zrobiło się głośno, gdy pod koniec stycznia tego roku ogłosiła światu, że po raz pierwszy została mamą. Informacja o dziecku sprawiła, że oczy całego globu zostały skierowane w jej stronę. Sprawa dla wielu okazała się wyjątkowo interesująca dlatego, iż gwiazda przyznała, że wraz z partnerem Carterem Reumem zdecydowali się na zbieg in vitro i skorzystali z pomocy surogatki. Paris zdradziła fanom, iż ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości planuje więcej pociech i nawet wybrała dla nich imiona. O tym, że celebrytka potrafi zaskakiwać, przekonaliśmy się również w czwartek, gdy na światło dzienne wyszła jedna z jej tajemnic

 

Paris Hilton w "The One Show".  Po co gwiazda używa pięciu telefonów?  

W tym tygodniu Paris rozsiadła się na kanapie programu "The One Show", aby opowiedzieć o tym, jaką przeszła przemianę w ciągu ostatnich kilku lat. Niestety nie to okazało się najciekawszym tematem. Rylan Clark szybko nakierował rozmowę na coś, co z pewnością zaciekawi nie tylko jej fanów. Okazuje się, że gwiazda na co dzień korzysta aż z pięciu telefonów, a każdy z nich pełni inną funkcję. 

Muszę poruszyć tę sprawę. Paris Hilton z pięcioma telefonami? O co w tym wszystkim chodzi? 

- zapytał prowadzący, cytowany przez portal Mirror

Mam jeden telefon dla przyjaciół, jeden do rozmów w Europie, jeden do spraw biznesowych. Jestem nieśmiała, dlatego jeden służy do tego, abym mogła dać numer osobom, którym nie chcę go dawać... i jeden mam do robienia żartów

- wyjaśniła Paris

Hilton zdradziła, że zamiłowanie do robienia kawałów ma po mamie, która od lat to robi. Dlatego wraz z siostrą kontynuują tę rodzinną tradycję. 

 
Więcej o: