morze

Wypowiedzi na forum o:

morze

  • Prom morawieckiego wypływa w morze!

    Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie tej stępki

  • Polskie morze po sezonie - polecajki?

    Dziewczyny marzy mi się polskie morze po sezonie- cisza, spokój, piękna plaża…. Czy możecie polecić apartament z widokiem na morze, albo i bez widoku ale super położony i wyposażony? 🙏

  • Stary czlowiek i morze....

    ze tez sie Platfusim chce klepac w kolko o nim... .

  • Re: Stasiek, ta na Morzu Czarnym - nie wystarczy

    Akurat to była taka umysłowa rozgrywka. Że na Bałtyku jak rosyjskie okręty wyjdą w morze to juz raczej nie wrócą, teoretycznie mogłby nie zdąrzyc wyjść w morze

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    Na morze wypływa się w slopsach a nie majtkach. Zapamietaj to i przekaz swoim trzymającym się burty swoim towarzyszom.

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    stasi1 napisał: > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie te > j stępki Czyli tamtą stępka sama odpłynęła? I gdzie ona do teraz dopłynęła?

  • Team #góry czy team #morze?

    Kocham i morze i góry i jeziora i ... nawet duże miasta. Ale jeśli musiałabym wybrać, to jednak góry. Jako dziecko jeździłam z rodzicami prawie wyłącznie nad morze. W góry wyjechałam po raz pierwszy z moim chłopakiem jak mieliśmy po18 lat. I wsiąkłam. Teraz góry zimą i latem. Morze raz na dwa lata.

  • Re: Wyjazd nad morze i ceny domków.

    590 zł w sezonie? Nie dziwię się, że szukacie klientów. W zeszłym roku jadąc do lipcu na przysłowiowego wariata , można było znaleźć mnóstwo domków za 300-400 zł. W podobnym standardzie. Jak jezdze nad polskie morze od wielu lat - tak nigdy nie widziałam tylu pustych kwater. Klienci zweryfikowali

  • Re: Co robicie nad morzem?

    Spacerować, jeździć rowerem, patrzyć na morze i zwierzęta, czytać książki w plenerze, zwiedzać okolicę i korzystać z lokalnych atrakcji, jeść, imprezować jak jest ciepło to i popływać. W zasadzie większość z tego, równie dobrze można robić w sezonie jak i po za nim (choć część atrakcji i punktów

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    stasi1 napisał: > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie te > j stępki Wow, ale minister z rządu Tuska prężył muskuły, że to rząd Tuska go wybudował :))))))))))) -- Tusk gdy został zapytany o opinię o Putinie odpowiedział kiedyś- cytat : "miałem poczucie, że