psy

Wypowiedzi na forum o:

psy

  • Uśmiercenie psa

    Ciekawostka, w polskim prawie nie wolno usypiać psów agresywnych, nawet jeśli te zagryzły człowieka. Radzę uważać z adopcją owczarków belgijskich w oklicach Zielonej Góry. Psy, które w Przemyślu zagryzły dziecko też sobie w spokoju żyją, może już są adoptowane przez nieświadomych ludzi? Oczywiście

  • Pies, ucieczka

    Pies który poczuł wolność potrafi wiele dokonać by znów na niej być :) Mój jeden potrafił wspinać się po siatce...

  • Nie dla mnie wyjazdy... przez psy

    Tyle co w temacie. Fajnie jest mieć psy, ale każdy wyjazd - o ile w ogóle jest możliwy - wymaga skomplikowanej logistyki. I wiąże się z wysokim ryzykiem, że nic z tego nie wyjdzie. Bo psy i jeszcze porąbana praca męża 😡 Tak się chciałam pożalić, bo pewnie nie uda mi się planowany wyjazd. Nawet ten

  • Pies chapsnął psa pod akweduktem

    To nie nowy tytuł Sacksa, tylko się przytrafiło, że w mojego staruszka wbił kieł inny pies, pewnie wystraszony ciemnością i halasem. Właścicielka zareagowała szybko i sprawnie, skończyło się na małej ranie którą sama zszyłam i kupie strachu i żalu. W chwili zdarzenia tylko wykrztusiłam, że chyba

  • Psy w restauracjach

    Polska. No co tu się odjaniepawliło w tym kraju? Do jakiego lokalu gastronomicznego bym nie weszła - siedzą ludzi z psami. I to czasem naprawdę chamsko wielkimi psami (nie znam się, nie powiem, jaka rasa). Czy naprawdę muszę nawet w takich miejsach uważać, by nie nadepnąć niechcąco na psi ogon,

  • pies i kleszcze co zrobic?

    Od 8 lat świetnie się sprawdzała u shih TZU obroża foresto, zakładana końcem lutego, pies kąpany co 3-4 tygodnie, w ciągu kilku dni złapał 4 kleszcze, wyciągałam 0,5 do 1cm kleszcze z głowy, były tylko na głowie. szukam porady. Obroża jest blisko ciała, oryginalna, data ważności ok, nie wiem co się

  • Koty i psy "po nowemu" - dobrostan

    Mamy to! Pierwsze przepisy UE chroniące koty i psy przed złym traktowaniem

  • Fenomen filmu "Psy"

    Na Netflix właśnie trafił film "Psy" Pasikowskiego. Czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen tego filmu? Nie piszcie mi, że jestem ignorantką, bo pokoleniowo to ja zawsze byłam "za młoda" na ten film :)

  • Paniczny strach o psa (tylko dla psiar)

    Osoby, które nie lubią psów proszone są o powstrzymanie się od niemiłych komentarzy. Mam trzy psy i wszystkie bardzo kocham ale pies jest moim specjalnym pieskiem. Mam go od roku, to była miłość od pierwszego wejrzenia. To mój szósty pies i jest po prostu najwspanialszy, jesteśmy zawsze razem, do

  • Skąd agresja u właścicieli psów?

    Osoba w kolejce zwróciła uwagę właścicielowi psa, że nie życzy sobie, żeby jego pies ją obwąchiwal na co właściciel odpowiedział "nie zesraj się" . Skąd ta agresja?