księga rekordów guinnessa

Więcej o:

księga rekordów guinnessa

Wypowiedzi na forum o:

księga rekordów guinnessa

 • Nowy Tomyśl znów w Księdze Rekordów Guinnessa

  co za bzdura ... doprawdy godna Księgi Rekordów lepiej by było spożytkować tę całą energię na pomoc biednym? albo głodnym?

 • do Księgi rekordów Guinnessa

  "- Ogrom materiału, który normalnie studenci robią przez semestr, a nawet cały rok, w EWSPiA robią w weekend." Czy to osiągnięcie zgłoszono do Księgi rekordów Guinnessa ? -- Strefa Wolnej Myśli Akademickiej - NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE

 • Re: Nowy Tomyśl znów w Księdze Rekordów Guinnessa

  nie - tą drogą mieli byśmy tylko coraz większe rzesze ciagle głodnych i nic poza tym ... stereo_total napisał: > co za bzdura ... doprawdy godna Księgi Rekordów lepiej by było > spożytkować tę całą energię na pomoc biednym? albo głodnym?

 • TEż pikny tytuł do Księgi rekordów Guinnessa

  rekordów Guinnessa jeszcze nigdy nie było było takiego jak ja, który jestem absolutnym rekordzistom na ośłe tej gazety!!! Jedynym takim od co najmnie j20 lat i myśłę, że ten tytuł mnie się nalezy tak jak im te pieniądze!!! SAm tam napiszę w tej sprawie i załączę kilka tysięcy osłów zrzutów ekranu!!!

 • Czy ktoś chce trafić do Księgi Rekordów Guinnessa?

  Szanowny Panie Marsjaninie Pomylił się Pan w ocenie kondycji tego wątku. Zjawił się Pan Romek i go podbił. Ta pomyłka to jednak drobiazg. Poważnym problemem jest chyba to, że Pan myli dyskusję na forum z biciem rekordu do "Księgi Rekordów Guinnessa". Wątek powinien gasnąć w rozsądnym czasie, gdyż