wycieczki

Więcej o:

wycieczki

Wypowiedzi na forum o:

wycieczki

 • Wycieczka szkolna a nadgodziny

  Czy nauczyciel na wycieczce szkolnej ma płacone za nadgodziny? Wycieczka 3 - dniowa

 • Wycieczka - czy szkoła ma prawo?

  Klasa dziecka pojechała na wycieczkę. Wycieczka zorganizowana z firmą, znaną również na tym forum, która specjalizuje się w organizacji obozów, zielonych szkol, wycieczek itp. Mają swoje bazy w całej Polsce, duże doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. W programie miały być m.in.

 • Lipiec ? wycieczka

  Hej, szukam koleżanki na wycieczkę objazdową lub 7+7 w lipcu. Chętnie Hiszpania lub Greckie wyspy, ale kierunek do ustalenia. Wyjazd z Warszawy, K 40+ Kontakt do mnie:

 • Danie nas wycieczkę

  Zamierzam mężowi zorganizować wycieczkę niespodziankę na urodziny. Chciałabym zjeść posiłek nad jeziorem, w lesie, a dopiero potem dojechać do hotelu. Wiem, że mąż uwielbia takie pikniki. Ale co, kanapki czy tam sałatka jakoś słabo. Na Wielkanoc dałam córce wypasny kosz piknikowy, to mogę pożyczyć.

 • Wycieczka szkolna pomóżcie

  Hejka, mam problem miałam ostatnio wycieczkę szkolną , i wstydliwa sytuację , bo musiałam wstrzymywać wypróżnenie, a później już mi się nie chciało , z dwa dni przeczekałam a dzisiaj poszłam do toalety ale to ani drgnie ?? próbowałam chyba z całej siły i nic kompletnie, byłam już chyba z 3 razy i

 • Re: wycieczka szkolna

  A macie pewność, że skrócenie wycieczki spowoduje wzrost liczby uczestników? Bo może się okazać, że dla niektórych każda wycieczka będzie zbyt droga. Niezależnie od ich sytuacji materialnej.

 • Re: wycieczka szkolna

  Nie mam dziecka, to się wypowiem: uważam, że szkolne wycieczki, to przede wszystkim integracja, od dłuższych rozrywek są rodzice. Co innego, jakby część rodziców kręciła nosem na cel wycieczki albo coś, ale wykluczanie 1/3 klasy z wycieczki, bo rodziców nie stać jest bardzo, bardzo słabe. Zwłaszcza,

 • Wycieczki szkolne.

  Nie znoszę jeździć na wycieczki. Jest to dla mnie mega stresujące. Będąc wychowawcą trudno tego jednak uniknąć. Młodzież chce wycieczek...Dyrekcja chce wycieczek, rodzice chcą? wycieczek... W wątku o wyjeździe na jarmark ktoś napisał, że nie ma czegoś takiego jak 'czas wolny". Prawda jest jednak

 • Re: wycieczka szkolna

  Owszem to jest duży koszt. Ale. Koszty można ciąć - kwestia organizacji wycieczek, długości ich trwania, odległości czy atrakcji. Natomiast istotna jest współpraca rodziców. Jeśli grupa bojkotuje zebrania, to nie wiadomo czy na tańszą, krótszą wycieczkę ich dzieci pojadą.

 • Re: wycieczka szkolna

  Nie przejmuj się, mój syn odmawia wyjazdu na każda wycieczkę z nocowaniem. Po prostu nie i już. Normalnie bym naciskała ale koleżanki córka kilka lat temu wpadla w panikę na wycieczce - też nie chciała jechać i ona o 20h 300km jechala po nią. Mój by zrobil to samo.