Beata Szydło

Więcej o:

Beata Szydło

Wypowiedzi na forum o:

Beata Szydło

 • Beata Szydło krzyczała na Radosława Sikorskiego.

  Szydło do europosłów: Bronicie ruskich wpływów Była premier Beata Szydło oskarżyła przemawiających wcześniej Andrzeja Halickiego i Róży Thun o "nawoływanie do rebelii w Polsce" na forum Parlamentu Europejskiego. - Zastanawiam się, czy to już będzie praktyka, żeby zezwalać na forum PE prowadzić

 • Beata Szydło okłamała naród

  Beata Szydło przed wyborami powiedziała że nie boi się pojechać do Moskwy i spojrzeć prosto w oczy Putinowi lecz nie pojechała i nie wierzę aby kiedyś tam pojechała ponieważ szcza ze strachu.

 • Kowal: Czy Beata Szydło zrobiła aż tak straszne rz

  Kowal: Czy Beata Szydło zrobiła aż tak straszne rzeczy, żeby jej nie wybrać? Czy Beata Szydło zrobiła jaką dobrą rzecz aby ją wybrać, obdarzyć zaufaniem? Zaufać komuś kto łamie prawo, kombinuje kasę nielegalnie dla siebie i swoich wspólników? Wybrać kogoś kto niezadługo będzie siedział?

 • Beata Szydło: "Chce w 2025 r. być prezydentem.?

  Beata Szydło: "Chce w 2025 r. być prezydentem.? Mam nadzieję, że skończy się jak z tą chytrą babą z bajki ?O rybaku i złotej rybce?... Życzę wszystkim pazernym towarzyszom.

 • Beata Szydło. Polacy zasługują na więcej.

  Ja się zgadzam: Polacy zasługują na znacznie więcej, niż ma do zaoferowania Beata Szydło.

 • "Rząd Beaty Szydło"?

  Czy "Rząd z Beatą Szydło"? Ja obstawiam to drugie, ale też nie na 100% bo prezesowi się moze jeszcze odmienić i na czele swojego rządu może postawić innego figuranta! -- aż strach się bać: lepiej się z gupka pośmiać:

 • w odpowiedxzi dla Beaty Szydło

  premier Kopacz odpowiedziała Beacie Szydło na jej zarzut że nie umie kierować państwem -"lepiej kierować niż być kierowanym". A ja powiem dosadniej, "lepiej być rzeźnikiem niż bykiem" jak mawiał mój nieoceniony kolega Tadeusz.

 • poranne dylematy Beaty Szydło

  "Każdego dnia rano zastanawiam się, co to jest polityka i co ja w niej robię - Beata Szydło w Krynicy." I tak każdego dnia-współczuję. Ale to miłe,że się do tego publicznie przyznała. -- Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie

 • Ukarać Beatę Szydło za oszustwo

  Beata Szydło powinna zostać ukarana za wielkie oszustwo ponieważ przed wyborami powiedziała że rodzice otrzymają po 500+ na każde dziecka a po wyborach zrobiła że na pierwsze dziecko rodzice nie dostaną pieniędzy bo chodziło jej tylko o przekupstwo Polaków.

 • List otwarty do premier Beaty Szydło

  List otwarty do premier Beaty Szydło. Z prośbą o kontrolę YouTube Publicysta i dokumentalista Paweł Zastrzeżyński, w trosce o młodzież, napisał list otwarty do premier Beaty Szydło. Jest zaniepokojony tym, że stream na YouTube pozbawiony jest jakiejkolwiek kontroli