księżyc

Wypowiedzi na forum o:

księżyc

  • Pełnia księżyca

    Czy też czujecie. się gorzej niż zazwyczaj? Właśnie mnie bierze.. temperatura na zewnątrz 27 , zero wiatru na szczęście Budzik o 6.45 muszę się wyspać ale mnie nosi.. Darujcie sobie wpisy,pij mniej i inne okrutne komentarze Powylabym do tego księżyca

  • Lot na księżyc

    Ale czemu nie lądują? W czym problem skoro zrobiono to grubo ponad pół wieku temu? Ze wszystkich teorii spiskowych ta ze nigdy nie byli na księżycu wydaje się najbardziej prawdopodobna i w amerykańskim

  • Ruszyła misja Artemis II na orbitę Księżyca

    Ruszyła misja Artemis II na orbitę Księżyca Na nagraniach widać start rakiety z Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego na Florydzie. Tak wyglądał początek załogowej misji Artemis II na orbitę Księżyca. To pierwsza taka misja księżycowa z udziałem ludzi od 53 lat. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i

  • Re: Pełnia księżyca

    dzis też nie mogłam, z księżycem nie skojarzyłam, bo przestawiłam poduszkę w drugi koniec łóżka

  • Re: Pełnia księżyca

    No wcześniej to może, że przychodzi okres, człowiek nerwowa i nosi.. teraz księżyc bo pełnia i nosi Ja się zrelaksuje w grobie, taki charakter

  • Re: Pełnia księżyca

    Nazwa od angielskiego "once in a blue moon" :-). A równocześnie będzie to mikroksiężyc, najmniejsza pełnia w tym roku - bo Księżyc znajdzie się w punkcie swojej orbity najbardziej oddalonym od Ziemi.

  • Mały domek na Księżycu

    No więc jeden szwedzki artysta doprowadził do tego, że jego ręką wykonany model szwedzkiego domku z aluminium będzie wyniesiony na powierzchnię Księżyca. I tam sobie będzie stał na wieki wieków, bo Księżyc prawie nie ma atmosfery, więc się domek nie zniszczy. Rakieta transportowa jest własnością

  • czy Amerykanie byli na Księżycu?

    dr Kontek główny naukowiec Platformy, który wykrył wyborcze fałszerstwa i na którego wnioski powoływał się minister Bodnar przed Sądem Najwyższym, poinformował naród, że Amerykanie nie byli na Księżycu, i to wszystko było mistyfikacją. Zaplecze naukowe Platformy chyba jest trącone szaleństwem

  • Re: za księżycem jest bezpieczniej!

    Otóż załoga Artemisa czuje sie znakomicie po drugiej staronie Luny, nawet lepiej niż na plaży Paraty w Sao Gonçalo! Zauważacie, załogą jest jednopłciową, ma słoneczne okulary i wygląda opalona! Załoga Artemis II przesłała oszałamiające zdjęcia z dalekiej strony Księżyca

  • Kontek nie wierzy w wyprawę na Księżyc

    dr Kontek główny naukowiec Platformy, który wykrył wyborcze fałszerstwa i na którego wnioski powoływał się minister Bodnar przed Sądem Najwyższym, poinformował naród, że Amerykanie nie byli na Księżycu, i to wszystko było mistyfikacją. Zaplecze naukowe Platformy chyba jest trącone szaleństwem