ogrzewanie

Wypowiedzi na forum o:

ogrzewanie

  • Wybór ogrzewania do domu

    Hej. Domek murowany 65m² ogrzewanie podłogowe. Co byście wybrali pompę ciepła czy kable grzewcze? Firma (generalny wykonawca) montuje w cenie kable grzewcze, ale zastanawiam się czy na dłuższą metę to nie będzie strzał w kolano pod kątem rachunków (nie planuję fotowoltaiki). Z kolei gaz trzeba

  • Re: Ogrzewanie Eco Partner.

    Cena mocno się już zmienila na pewno względem 2009 roku, ale wypowiem się jako użytkownik ogrzewania podłogowego. To, co na pewno jest na plus to szybkość i bezproblemowość montażu. Wybór padł na polskiego producenta - Heat Decor, z racji ceny i długiej gwarancji (nikt na rynku tyle nie daje/dawał).

  • Re: Ogrzewanie..

    Ja nie mam w domu ogrzewania. Na deklaracji Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) napisałem że nie mam ogrzewania. dwa razy byli u mnie jakieś pionki sprawdzić czy mam jakieś ogrzewanie ale nic nie znaleźli i ukarać mnie nie mogą. Jestem tylko ciekaw co będzie jak wejdzie ETS2.

  • Ogrzewanie podłogowe na 6!

    Chciałbym pochwalić firmę ECOFAN za świetnie wykonane ogrzewanie podłogowe. Ekipa od początku była bardzo profesjonalna – dokładnie wysłuchali, doradzili i zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązania. Wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego przebiegło szybko i bez żadnych problemów, a efekt jest

  • Re: Ogrzewanie gazowe podłogowe

    Mam ogrzewanie podłogowe ale podłączone do gruntowej pompy ciepła, więc co do zużycia to nie podam kosztów. Co ważne to żeby były termostaty/sterowanie w każdym pomieszczeniu i pogodynka do głównego sterowania. Ogrzewanie podłogowe jest niskotemperaturowe i dużo wolniej się ogrzewa pomieszczenia,

  • Re: Ogrzewanie gazowe podłogowe

    Pompa ciepła nie nadaje się do kaloryferów tzn będzie bardzo nieefektywna, do kaloryferów poleca się opcję hybrydowe czyli piec gazowy z pompą ciepła. Pompa ciepła jest przeznaczona do systemów ogrzewania niskotemperaturowego, czyli do ogrzewania podłogowego. U mnie sprawdza się świetnie, -4 stopnie

  • Re: Ogrzewanie gazowe podłogowe

    Ok 500 zł w tym ogrzewanie wody, powierzchnia 120m

  • Re: Ogrzewanie gazowe podłogowe

    Pisałam, że "nawet przy mrozach nie włączam STALE ogrzewania". W poprzednim mieszkaniu miałam na stałe odkręcone kaloryfery. Chodzi mi o to, że od wczoraj od 20 nie włączałam żadnego ogrzewania i dalej jest ciepło, nie wychłodziło się przez noc pomimo mrozu na dworze.

  • Ogrzewanie komfortowe, wygodne i tanie

    Jeśli marzysz o domu, który jest nie tylko ciepły, ale i przyjazny dla środowiska, blog „Komfortowe Ogrzewanie” jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy kompleksowe informacje na temat nowoczesnych metod ogrzewania, które łączą innowacyjne technologie z ekologicznymi rozwiązaniami. Naszym celem

  • Re: Ogrzewanie gazowe podłogowe

    Dziękuję bardzo, ważne info z tym czujnikiem, bo aktualnie np. w kuchni w ogóle nie używam ogrzewania.