opłaty

Więcej o:

opłaty

Wypowiedzi na forum o:

opłaty

 • Opłata za RTV podwyżka o 20%

  Za roczną opłatę RTV ( radio+ telewizor) w 2023 r. płacimy aż 294zł 90 gr. Tyle teraz kosztuje pisdacka szczujnia! -- ]:->

 • jak odzyskać opłatę - komornik!

  Złożyłam skargę na komornika do sądu. Opłaciłam ją. Czy sąd zwróci mi tą opłatę, czy powinnam coś napisać, żeby opłata po zakończeniu postepowania została oddana? Jak odzyskać te pieniądze?

 • Ryanair opłaty za zmianę lotu

  Czy ktoś wogole to robi? Opłaty są tak ustawione że oprócz dopłaty za roznice w cenie trzeba też dodatkowo dopłacić około 200 pln za zmianę ( miejsca /czasu, za zmianę imienia chyba jeszcze więcej) Lepiej już kupic sobie nowy bilet niż coś z nimi zmieniać.

 • Re: Ryanair opłaty za zmianę lotu

  A jeszcze za czasow covidowych znieśli te opłaty była tylko różnica ewentualnie w cenie biletów.

 • Pobór opłat na A4.

  Dodałam samochód w aplikacji bankowej, ale po 3 dniach roboczych żadna opłata za przejazd A4 nie została pobrana z konta. W sumie to nie wiem, co zrobiłam źle... Nie wiem, dlaczego opłata nie została pobrana. Czy powinnam gdzieś to zgłosić?

 • Re: jak odzyskać opłatę - komornik!

  Z tego co ja pamiętam z aplikacji - wprawdzie nie komorniczej - to jeżeli skarga będzie uwzględniona to opłata skarżącemu jest zwracana. Tak jest przynajmniej w nieprocesie, jak jest skarga na orzeczenie i jest zasadna (tzn. uwzględniona) to opłatę od skargi się zwraca.

 • Re: Opłata za RTV podwyżka o 20%

  weteran-czasu napisał: > Za roczną opłatę RTV ( radio+ telewizor) w 2023 r. płacimy aż 294zł 90 gr. > Tyle teraz kosztuje pisdacka szczujnia! Tyle samo co wtedy kiedy była tuskową szczujnią i klasą inflacja. -- Tusk to najbardziej PrOrosyjski polityk w historii Polski zaraz po Dzierżyńskim, Bierucie

 • Re: Opłata za RTV podwyżka o 20%

  Opłata za RTV to jest relikt z poprzedniej epoki. Posiadanie w domu radia, telewizora już dawno nawet w Polsce zostało uznane za minimum bytu. Tak jak stół, krzesła i łóżko. Za minimum socjalne płacić? Taki syf tylko w w PRL-PiS. -- Najlepsze "Patrioty" są na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie :)

 • Re: Ryanair opłaty za zmianę lotu

  "Normalne" linie mają często te opłaty na poziomie 70-80 euro. (plus różnica taryf) -- "Umęczona Ojczyzna Jana Pawła Olbrzymiego" dramatika: I słusznie, że się odradzających ekstremizmów boisz - za takie słowa, jeśli "ekstremiści" dojdą do władzy, będzie przykładna kara.

 • Re: jak odzyskać opłatę - komornik!

  Kto zwraca, sąd? Sąd nigdy nie zwraca, chyba że strona wycofa skargę przed jej rozpoznaniem. Owszem, w przypadku wygrania sprawy sąd może zasadzić od przeciwnika (jako strony przegrywającej) zwrot opłaty od skargi, ale sam jej nie zwraca.