ptaki

Więcej o:

ptaki

Wypowiedzi na forum o:

ptaki

 • OT Ptak

  Putin nabawił się choroby przez ptaka .Nie bawcie się panowie ptakami

 • Co to za ptak

  Cześć, usłyszałem specyficzny śpiew,/dźwięk ptaka na nowo kupionej działce. Nigdy takiego dźwięku nie słyszałem i nie mogę nigdzie znaleźć w internetach tego dźwięku. Jest to dźwięk tak jakby (wiem, dziwne porównanie, ale jestem osobą techniczna) trzykrotnego uderzenia o siebie pustych rur pcv 150mm

 • Co to za ptak (ptaki) ?

  Jest pewne, duże (prawie rozmiarów myszołowa), szponiaste, siedzące na drzewach i co jakiś czas pikujące w szuwary. Różnią się od myszołowów, bo te raczej robią koła i wypatrują zdobyczy. Próbowałem przypasować owe ptaki, lecz im więcej kombinuję, tym dalej jestem w czarnej ... Ta ruda głowa

 • Czym dokarmiacie ptaki? Fikuśne propozycje

  Chodzi mi o ptaki które przylatują na balkon/ taras nie kaczki w parku. Kupiłam dziś po raz pierwszy jakieś fikuśne skrorupki z kokosa z nadzieniem oraz kule do dokarmiania. Sprawdza się takie coś u was czy jednak lepiej się sprawdzają zwykle domowe rzeczy jak za dawnych czasow ?

 • alkohol z ptakiem na etykiecie :)

  Poszukuje nazwy alkoholu, który miałam w barku kilka lat temu. Zacny był. Stawiam, że to whisky. Może brandy, raczej nie koniak. Bardzo prosta butelka, z ptakiem na obwolucie....kurą lub kurczakiem. Wizualnie butelka nie powalała.

 • Co to za ptak

  Czy ktoś pomoże w identyfikacji ptaka? Znaleziony dzisiaj w ogrodzie...

 • i widze, ze chwytasz ptaka w locie, hloopcze,

  ireneo napisał(a): > Czyżby buk zsyłał cie do tematów jako dopust boży?! a zatem widze, ze chwytasz ptaka w locie, hloopcze, pomodlmy sie wiec obaj za tych, ktorzy błądzą, ale Pana szukają - choc nie potrafią Go znaleźć. takoz i oni, jakoz i ty, macie szanse na poprawe.

 • Re: Co to za ptak?

  Ja często mylę się przy tych dwóch ptakach. Na bocinay łabedzie na łabędzie mówię bociany. Oczywiście, rozpoznaję oba ptaki ale te nazwy to jakoś dla mnie zamiennie idą.

 • Re: Mam ptaka

  Bardzo lubię te mini smoki ;) -- dramatika: Nawet zwierzęta - zwłaszcza ptaki - są bardziej "cywilizowane" niż niektórzy ludzie, bo mają ostrą selekcję przed seksem.

 • Grupa ptaków - w kupie raźniej

  Tak. Z funkcjonowania w grupie w okresie zimowego głodu wynika lepsza ... propagacja wieści o kęsie na dziób. . Dodajmy, co ważne (dla gawronów), że w większym gronie zimą nie tylko te padlinojady czują się bezpieczniejsze. Czynią to wtedy też i drobne ptaki owadożerne i ziarnojady (gołębie tylko w