sadzenie

Więcej o:

sadzenie

Wypowiedzi na forum o:

sadzenie

 • Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Co w tym roku moje drogie sadzicie? Watek luzno ogrodniczy

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Aha ok, ciekawy pomysł Ale to normalne nasiona takie do sadzenia czy jakieś udziwnione ? -- Prawda o prawdziwej profesji forumowych "prawniczek": Re: No i jednak.... 11.11.22, 22:34 daniela34 :"Szyję i z tego się utrzymuję"

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Mąż chyba chce dokupić krzaczki agrestu takie na pniu. A tak, to wszystko mamy w zasadzie posadzone. Sezonowe sadzimy sadzonki np. pomidorów, bazylii, no i wysiewamy różne warzywa i zioła.

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Czy któraś z was sadziła jabłonkę kolumnowa?jak to cudo sie sprawuje?chce sobie kupic i śliwkę tez. -- "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Ja pod Warszawą. Ale to co zbieram, to było siane/sadzone jesienią: czosnek zimowy, szpinak zimowy, cebula zimowa, no i szczaw wieloletni. Na kiełki słonecznik, rzodkiew, gorczyca siane w skrzynkach pod folią, to rośnie błyskawicznie.

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  Zaznaczcie, proszę, w jakim regionie naszej kuli sadzicie i siejecie :) Czytam o wschodzących na potęgę, a nawet gotowych już do zbiorów plonach, a u mnie z warzyw ledwo cosik cieniuteńkiego, ledwo widocznego z ziemi wyłazi :( Na razie są tylko przepiękne żonkile i puszkinie i łany szafirków.

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  W sadzie dosadziłam 30 krzaków malin, spontanicznie ;) W warzywniku na grządkach już bób, groszek i sałaty, zjedliśmy pierwsze rzodkiewki i szpinak, kiełkuje marchew i koperek, a co na rozsadzie to... nie mam pojęcia, jak my to wywieziemy na wieś, chyba do lipca będę wozić. Na rabacie kwiatowej

 • globalna akcja sadzenia drzew

  A tak akcja globalnego sadzenia drzew aby zalagodzic zmiany kliamatu? Dzieje się cos u nas? A czy sprzedawcy węgla cos robią, jakos się udzielają? Zbieram informacje do pracy dyplomowej będę wdzieczna za inforamcje

 • Re: Co sadzicie? - watek ogrodniczy

  U mnie w tym roku była grana jarzębina, orzech włoski, wierzba flamingo, klon amur (właśnie sprawdziłam jak się nazywa po polsku - klon tatarski ognisty! kurde, dla samej nazwy warto zasadzić!), i długo wyczekana błotnia wodna. Do której wzdychałam od trzech lat, ale w moim ulubionym sklepie

 • Sadzenie lasów

  SADZENIE LASÓW - Radio Katowice - 13.04.2015 -- MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC