badania

Więcej o:

badania

Wypowiedzi na forum o:

badania

 • Powtórzyć badania?

  Jestem pacjentka przyvhodni specjalistycznej. 34 km od mojego miejsca zamieszkania. Chodzę tam na NFZ. Na poprzedniej wizycie dostałam skierowanie na kilka prostych badan. Badania te z tym skierowaniem bezplatnie mozna wykonac tylko w tej specjalistycznej przychodni. Trxeba stac e kolejce od 6 rano.

 • prywatne badania w placówce NFZ

  Czy jak pojde z dzieckiem prywatnie do lekarza i dostane skierowanie na badania krwi to moge je zrobic w rejonowej przychodni w laboratorium, nawet odpłatnie? Czy musze raczej w takim wypadku isc do jakiegos alabu prywatnie? Jutro zadzwonie ale dreczy mnie temat:).

 • Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym

  Czy chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w badaniu naukowym i wnieść swój wkład w postęp w psychologii? Informacje i dostęp do anonimowego badania na temat wyobraźni emocjonalnej znajdują się pod linkiem: Zaproszenie skierowane jest do osób dorosłych.

 • zaproszenie do badania (osoby w wieku 12-17 lat)

  Hej! Robię badanie do pracy magisterskiej. Chciałabym zaprosić osoby w wieku 12-17 lat do wypełnienia ankiety, dzięki której uzyskam informacje niezbędne do przeprowadzenia badania. Tylko wypełnienie ankiety w całości pozwoli mi analizować wyniki. Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas i

 • badania krwi dla rodziny

  Cześć! Czy jest tu ktoś, kto był w tym miejscu - ? Potrzebuję zrobić badania sobie i dzieciom, wiosenną kontrolę - pytanie, czy pielęgniarki dobrze pobierają krew? Mają fajną ofertę teraz na pakiety alergiczne i dosyć blisko mnie - Młodzieńcza 32, Synlab. Będę wdzięczna za każdą opinię!

 • Case Study - SEO, Pozycjonowanie - teoria, badania

  Ciekawa publikacja na temat pozycjonowania stron internetowych podana w frameworku teoria, badania, praktyka. Co o tym sądzicie?

 • Badanie naukowe - karta Empik do wygrania :)

  Hej! Szukam osób, które wezmą udział w badaniu (anonimowym, kwestionariusz+krótkie zadanie) procesów poznawczych i różnic interpersonalnych. Całość zajmuje ok. 15 minut. Jeśli jesteś w przedziale wiekowym 18-35 lat to serdecznie zapraszam. NA ZACHĘTĘ: Spośród uczestników zostaną wylosowane 4 osoby,

 • Co to jest badanie NPS i jego realizacja?

  Jak czytam na stronie Tekst linku to jest to rodzaj narzędzia rynkowego. Podstawa to ukazanie poziomu lojalności i satysfakcji klientów. Jak myślicie gdzie najczęściej widzie się takie badania? W jaki branżach są one stosowane?

 • Badanie aktywności w kontekście pandemii

  Witamy! Jesteśmy studentkami III roku psychologii i w ramach zajęć przeprowadzamy badanie o aktywności podczas pandemii. Każda odpowiedź jest dla nas ważna! Będziemy bardzo wdzięczne za wypełnienie formularza (max 20 min.). Link do badania

 • Badanie słuchu

  O swój słuch trzeba dbać i nie ma innego wyjścia tak naprawdę. Dlatego jeśli coś zaczyna się dziać i nas zawodzi to nie czekajmy tylko umówmy się na badanie poprzez Tutaj bardzo szybko otrzymamy konkretną pomoc i będziemy wiedzieć jak skutecznie sobie pomóc.