Wypowiedzi na forum o:

nauka

  • Nauka to rzecz poważna

    Naukowcy powinni się zajmować rzeczami ważnymi i poważnymi. I tak jest na Princeton. Jak znaleźć najlepszą restaurację na wakacjach? Oto naukowe podejście

  • Excel -nauka

    Jak nauczyć się szybko Excela?znacie jakieś strony do tej nauki?

  • Rezygnacja ze szkoły muzycznej po 10 latach nauki

    Syn zakomunikował że rezygnuje ze szkoły myzycznej. Prawie 10 lat nauki minie w czerwcu. Jest w 4 klasie II stopnia. Myślicie że będzie kiedyś żałował?

  • Reforma nauki wg. Konfederacji

    znaczy wszyscy z gminu, bo przecież nie sama rozmówczyni która od matury do emerytury w jednym miejscu robiąc to samo. A może spróbuje na samej sobie. Po 5 latach z wydziału psychologii na fizykę, po następnych pięciu na architekturę po następnych 5 na medycynę. W tym celu można będzie wprowadzić

  • Re: O co chodzi w nauce

    dobrycy napisał: > trzy.14 napisał: > > > I jeszcze dlaczego NCN powinien finansować wyłącznie badania w sektorze p > ublicz > > nym? Bo ich NIKT NIE POTRZEBUJE. Prawda? > Prawda. Ale to jest tzw. tajemnica Pulcinella. Z założenia te badania to jest t > aka fanaberia/hobby > coś jak dziecku się kupi

  • Re: Nauka w czasach przed NCN

    bardzo ciekawe! Sendiego na pewno zdziwi - lub nie - że w tym filmie występuje "wieczny adiunkt", dr Julian Srebrny, Z tego zaś możemy wywnioskować, że ten skromny adiunkt był tak cenny dla UW, że po przepracowaniu zacnych 52 lat, przedłużyli mu zatrudnienie, zapewne równolegle z emeryturą, o

  • masz dwojke z nauki o relatywizmie.

    I odtąd już zawsze wątpiłem w szkolne przekazy historyczne. masz dwojke z nauki o relatywizmie dla Ukrow - powstancy z UPA to byli bohaterowie. dla Polakow to - byly bandy.

  • Re: Śląski Festwal Nauki

    ZGŁOS UDZIAŁ W ŚLĄSKIM FESTIWALU NAUKI - Dziennik Zachodni - 16.04.2026

  • Re: Śląski Festwal Nauki

    PRZED NAMI 10 EDYCJA ŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI - - 06.04.2026

  • Nauka języka - dzieci

    Poza lekcjami w szkole, korepetycjami czy kursami podczas roku szkolnego, czy w czasie wakacji za granica, ogladanie filmow w tym jezyku, appkami do nauki jezyka... co Waszym dzieciom pomoglo najbardziej w opanowaniu obcego jezyka? I oczywiscie pytanie dotyczy nauki nie w kraju w ktorym tym językiem