polityka

Wypowiedzi na forum o:

polityka

  • Polityka wschodnia

    Polityka ta nie była fikcją. Była agenturalna. Polska jest krajem przejętym. Od początku było wiadomo ze jesteśmy wciskani w sytuację którą przerabialiśmy przed wojną. Mamy być ofiarą wszystkich wokół. Polska państwa nie ma.

  • Forum a polityka

    Forum jest i bylo plaszczyzna wymiany pogladow w jezyku polskim. Jest oczywiste, ze wielu z nas popiera kraj w ktorym zyje i w ktorym wybiera demokratycznie wladze. I tak, trudno sie zgodzic Europejczykom z wieloma aspektami polityki Stanow, ale tamtejszego prezydenta sie co kilka lat wybiera i on

  • Charytatywny influencing zamiast polityki

    -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

  • Polityka zagraniczna Obamy

    -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

  • Polityka

    Przede wszystkim był realistą politycznym i zajmował się realnie polityką. Zaś realizm ten może oznaczać całkowicie nowe tematyki , metody działania. Dziś mamy głównie teatrzyki służbowe i ploteczki w polityczne w internecie.

  • Kolejny sukces polityki zagranicznej rządu

    Tym razem w ramach UE. Magierowski pisze: Może nadszedł czas, aby przyznać, że obecny rząd na polityce zagranicznej nie zna się wcale lepiej i nie jest na tym polu skuteczniejszy niż PiS. A powtarzanie obraźliwych frazesów o "dyplomatołkach" służy jedynie przykrywaniu własnej niekompetencji. https

  • Polityk i bieda

    Czy znacie chociaż jednego polityka/byłego polityka który po skończeniu kariery politycznej żyłby z pracy własnych rąk/umysłu, a nie zasiadał we władzach firm skarbu państwa?

  • Quazipsychologia. Bańka oraz polityka.

    Mam taką oto refleksję. :-) Rozważmy taki oto przykład. Jest powiedzenie: „w polityce nie ma przyjaźni są tylko interesy”. Ponadto wielu ludzi uważa, że polityka to ogólnie „brudne” sprawy; politycy zwykle nie mają czystych intencji; bywa że są skorumpowani ☹. Osobiście mniej więcej również tak

  • Kto najbardziej skorzystał na UE? Politycy!

    - politycy najbardziej za tym gardłowali więc i korzyści z tego mają największe . Przeciętny obywatel nie ma z tego prawie nic

  • Czy w USA podobnie płytko mówi się o polityce?

    rozrywką) oraz spektakl oparty na słowach, emocjach i konfliktach personalnych. Amerykanie mają nawet na to swoje określenia, takie jak horse-race journalism (traktowanie polityki jak wyścigu konnego – kto prowadzi w sondażach, zamiast co ma do zaproferowania) oraz he said, she said journalism