urlop

Więcej o:

urlop

Wypowiedzi na forum o:

urlop

 • URLOP 2023 - DOWOLNY TERMIN I KIERUNEK

  Poszukuję fajnej,wesołej współtowarzyszki na wyjazd na urlop z Biurem Podróży.Termin i kierunek do uzgodnienia .Urlop mogę sobie zorganizować w każdym terminie,nawet od jutra. Jeśli nie masz z kim podróżować/pojechać na urlop zadzwoń tel.785-377-837.AKTUALNE! Pozdrowionka,Andrzej 50 lat

 • Urzędnicy - dłuższy urlop

  A słyszeliście o czymś takim? Jestem w szoku, szkoda, że pracownicy firm nie mogą dostać takiego dodatkowego urlopu, ciekawe dlaczego? "Art. 105. 1. Urzędnikowi służby cywilnej przysługuje corocznie dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze wynoszącym po 5 latach zatrudnienia w służbie cywilnej 1

 • umowa na 3/4 etatu - ile mam dni urlopu?

  Ile dni urlopu rocznie przysługuje osobie pracującej 6 godzin dziennie? Wszystko umiem zazwyczaj znaleźć w google - ale w tej sprawie znajduję mnóstwo sprzecznych informacji... Czy macie jakiś link do strony, która prawidłowo to tłumaczy?

 • urlop wypoczynkowy

  Mam takie pytanie - czy pracownik ma jakąś możliwość anulowania (lub skrócenia) urlopu wypoczynkowego, który już został wcześniej zaakceptowany?

 • Urlopy w Turcji i we Włoszech - pytanie

  Do osób tam będących lub planujących urlopy: czy nie boicie się trzęsienia ziemi? W jakie rejony jechać aby było najbezpieczniej?

 • Koniec z limitem dni urlopu?

  Czy będziemy ewenementem na skalę światową? A może to wybieg przed pracą zdalną, gdy pracodawca ma wypłacać pracownikowi ekwiwalent. Dla pracodawcy to taniej. -- Wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS. To

 • urlop długość trwania

  zawsze mnie nurtuje dlaczego ludzie jezdza na krotkie urlopy. majac 26 dni plus opieke nad dziecmi 2 dni plus dodatkowe przedluzone weekendy. dlaczego tak mało osób jezdzi latem na 3-4 tygodnie jednym ciagiem ( mozna tanio camping i inne im więcej czasu tym taniej wychodzi)

 • wezwanie do sądu - dzień wolny, czy urlop?

  dostałam wezwanie do sądu, czy przysługuje mi dzień wolny, czy powinnam wziąć urlop? "Internety" nie są zgodne w tej kwestii. A co ze zwrotem kosztów podróży - odległość niebagatelna ponad 400 km w jedną stronę:( Płacę z własnej kieszeni, czy osoba, która założyła sprawę?

 • Urlop siła wyższa.

  Czy dostałyście jakieś wytyczne w swojej pracy kiedy możecie skorzystać z tego urlopu? Czy można go wykorzystać na zaplanowaną kilka tygodni temu wizytę lekarską?

 • Urlop na żądanie, ile dni?

  W styczniu nie pracowałam. Obecną pracę rozpoczęłam 04lutego. Ile mi przysługuje dni urlopu na żądanie w tym roku?